תיקון צנרת - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • יעל

נשלח ע"ייעל 09:21, 12 בפברואר 2013

שלום, בבינין שאני גרה הייתה נזילת מים בחדר מדרגות, יש ארבע דירות בקומה וכל בעלי הדירות וגם אני עשינו תיקון צנרת בקומה. בזמן התיקונים התגלתה גם דליפת גז אצל אחד השכנים והשכן הזה טוען שהאינסטלתור שהיה אצלי שבר את הצינור הגז שלו. ועד בית התחיל לשלוח לי כבר מכתבים, אבל אחת השכנות שגם גרה באותה קומה וגם עשתה את התיקון בצנרת מים היא הועד בית. אין להם שום הוכחות או מסמך שהדליפה קרתה כתוצאת עבודות של אינסטלטור שלי וגם האינסטלטור אומר שהוא לא ראה צינור גז במקום שהוא פתח מרצפות. מה עליי לעשות? השכנים, במיוחד זאת שגרה איתי בקומה והיא גם ועד בית מציקים מאוד לי ולמשפחה שלי ואני אם חד הורית עם שני ילדים קטנים והורים שלי נמצאים כל הזמן בבית ומטפלים בילדים והם אנשים מבוגרים כבר, פנסיונרים וכל המכתבים ועוצרים אותם בחדר מדרגות זה נורא מציק וגם עם יגישו נגדי תביעה מה לעשות?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

11:15, 12 בפברואר 2013

כל עוד לא הוגשה תביעה משפטית אין מה לעשות כי מדובר בדיבורים ועל דיבורים אין לי עצה משפטית. אם תוגש נגדך תביעה משפטית את חייבת להגיש כתב הגנה בכתב, להכחיש את כל הנטען בתביעה, ולטעון את הטענות שטענת כאן. במקביל את צריכה להגיש , באותו תיק ,תביעה עצמאית שלך נגד האינסטלטור שלך ואולי גם כנגד השכנים או האינסטלטורים שלהם (קוראים לזה בשפה משפטית "הודעות צד ג'") שישלמו את הפיצוי או התיקון מכיסם אם אכן מי מהם פגע בצינור הגז.

תגובה
  • 14:28, 12 בפברואר 2013

יש גוף שאני יכולה להתלונן על התנהגות מציקה של ועד בית? אמרו לי שיש מפקח על בינינים משותפים או משהו כזה

תודה רבה על התגובה

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

11:47, 13 בפברואר 2013

יש באתר זה פורום מקרקעין. השאלה מתאימה יותר לשם.

תגובה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.