• 7 במאי 2013

  נפגעתי מקיר בטון

  אני בן 28. לפני כ6 שנים בזמן משחק כדורגל בסוף שבוע באחד מבתי הספר בעיר אשדוד. (השערים של הבית ספר היו פתוחים), כאשר רצתי לכיוון שער היריבה נדחפתי קלות על ידי שחקן יריב(התקלות) ועפתי לתוך קיר בטון נמוך שהיה ממוקם קצת פחות ממטר מאחורי שוליי המגרש(מטר מאחורי קו השער)כתוצאה מכך שברתי את 2 הידיים ונחבלתי בראש ופונתי לבית חולים.במשך חודש היתי עם גבס ב' הידיים ותפרים בראש. כחודש לאחר הארוע חזרתי לעבודה והתחלתי לסבול מעייפות קשה וכאבי ראש מה שמונע ממני לתפקד הוצאתי אלפי שקלים על טיפולים שלא הועילו.(נבדקתי במעבדות שינה וצילומי ראש ואצל המון רופאים מומחים). סובל מישנוניות יתר ושינה קטוע ובלתי מרעננת כולל דיכאון קשה וחרדות בעקבות המצב.(ישן 15 שעות ביממה).
  פניתי לעיריה והתשובה שניתנה לי היא ששחקן יריב דחף אותי וזו הסיבה לפגיע ולא מפגע בטיחותי. קיים סיכוי שלא אוכל לעבוד בחיים כתוצאה ממה שקרה ואינני יודע אם לתבוע את העירייה דרך עורך דין או שזה בזבוז זמן וכסף.
  האם יש מרחק מינימלי של מכשול כגון זה? והאם זה באמת חשוב אם נדחפתי או לא? כי אם הקיר לא היה שם לא היה קורה לי כלום.
  תודה מראש
  יגאל.

  7 במאי 2013
 • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 8 במאי 2013

  נפגעתי מקיר בטון

  בעקרון תאונות ספורט שנגרמות תוצאת המשחק (התקלויות דחיפות נפילות) אינן מהוות עילה לתביעת פיצויים. כאן יש מקרה משולב של דחיפה והתקלות במכשול קרוב לשולי המגרש כאשר ברור שאנשים עשויים לרוץ לתוך המכשול. צריך להכין חוות דעת מומחה בטיחות שיצלם ויתן חוות דעת. שים לב שהתיק מתיישן עוד שנה. בעייה נוספת היא קשירת קשר סיבתי רפואי בין אותה תאונה לבין העייפות הדכאון וחוסר השינה תופעות שלא בהכרח קשורות לאותו אירוע. לדעתי צריך לפנות לייצוג.

  8 במאי 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?