• רמי

נשלח ע"ירמי 16:20, 9 באוגוסט 2013

לום אני רוצה שתעזור לי פחות או יותר אני נפגתי בשורש כף יד בתאונה בשטח ציבורי והמומחה שלנו קבע לי 10 אחוזי נכות כמה מגיע לי פחות או יותר אני יודע שקשה להשיב בדיוק אבל בערך ?? אני בן 24 הייתי סטודנט שנפגתי ועכשו סימתי לימוידם עם תואר ראשון ואני לא עובד כרגע

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

09:00, 11 באוגוסט 2013

אני משיב שוב ושוב שלפי נתוני גיל ונכות לא ניתן להעריך פיצויים במסגרת כזאת.כל הערכה שלופה מהמותן תעשה נזק יותר מתועלת. בתיקי הנזיקין יש המון נתונים ספציפיים הנוגעים לכל תיק ספציפי שמשפיעים על הפיצויים. אביא לדוגמא רק חלק קטן מהם: תקופת העדרות מעבודה בעבר, הערכת מומחי הצד השני ומומחי בית המשפט שעשויים להיות פחותים מהערכות המומחה מטעמך ,הפחתת תגמולי ביטוח לאומי (אם היתה זכאות לכך) , בעיות בהוכחת הרשלנות (נפילה בשטח ציבורי עדיין רחוקה מלהקנות עילת תביעה מוחלטת וניתן להפסיד תביעה כזאת לחלוטין ללא קבלת שקל אחד פיצוי ועוד לשלם הוצאות משפט לצד השני) בעיות חבות משליכות על כל פשרה שאמורה לקחת בחשבון קשיים בהוכחת האחריות. לכן, זריקת הערכות כלליות ואפילו "בערך" בנתונים שמסרת היא מטופשת ואף עורך דין רציני לא יוכל לתת הערכות כאלה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

עורך דין, נוטריון ומגשר מוסמך, בעל משרד עורכי דין העוסק בדיני נזיקין ובתביעות ייצוגיות. עו"ד לינדנבר
למידע נוסף

053-9374953 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.