כמה שאלות - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
 • חמי

  נשלח ע"יחמי 15:16, 14 באוגוסט 2013

  הנתבעת התבקשה להציג ראיות תוך 60 יום ,עברו כבר 4 חודשים.מה הדין לגבי זה?האם קורה שהנתבעת מגישה את הראיות ערב דיון הוכחות על מנת שבא כוח התובע לא יתכונן? האם מקובל ונכון להחליף עו"ד בשלב של טרום הוכחות? איך ניתן להבטיח שעורך הדין המטפל בתיק יגיע לדיון ההוכחות ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

  עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

  10:03, 15 באוגוסט 2013

  1. אם הנתבעת לא מילאה החלטה מפורשת של בית המשפט שהקציבה 60 יום (השאלה ממתי צריך לספור אותם 60 יום) להגשת ראיות יוכל פרקליטך להתנגד להגשת ראיות ההגנה מאוחר יותר. גם יש מצב שלהגנה אין ראיות בכלל. 2. ניתן להחליף עורך דין בכל שלב. השאלה היא אם זה מוצדק וסביר בשלב כה מתקדם בניהול המשפט. מה גם שתאלצו לשלם שכרו. 3. לא ניתן "להבטיח" זאת. אי הופעה של עורך דין לישיבת הוכחות מהווה פגיעה קשה ביותר בלקוח ועשויה להקנות ללקוח עילה לתביעת נזיקין או רשלנות מקצועית כנגד עורך הדין כולל תלונה ללשכת עורכי הדין. לכן, לא סביר שעורך הדין לא יופיע לישיבת הוכחות.

  תגובה
 • 10:19, 15 באוגוסט 2013

  עורכי הדין הצויים בתיק ממעטים לדבר איתי אם בכלל ונותנים את רשות הדיבור לעורכת דין צעירה וחדשה.אני חוששת מכך שישלחו אותה להוכחות

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

  עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

  10:42, 15 באוגוסט 2013

  זה כבר מצב שונה. ניתן תמיד לברר, וזו גם זכותך, מי עורך הדין שייצג אותך במשפט. כמו כן נהוג להיפגש עימך במשרד עורכי הדין לפני ישיבת ההוכחות ולהכין אותך למשפט וברור שגם אז תוכלי בנקל לברר או לדעת מי מייצג אותך במשפט.

  תגובה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.