• 14 באוגוסט 2013

  כמה שאלות

  הנתבעת התבקשה להציג ראיות תוך 60 יום ,עברו כבר 4 חודשים.מה הדין לגבי זה?האם קורה שהנתבעת מגישה את הראיות ערב דיון הוכחות על מנת שבא כוח התובע לא יתכונן?
  האם מקובל ונכון להחליף עו"ד בשלב של טרום הוכחות?
  איך ניתן להבטיח שעורך הדין המטפל בתיק יגיע לדיון ההוכחות ?

  14 באוגוסט 2013
 • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 15 באוגוסט 2013

  כמה שאלות

  1. אם הנתבעת לא מילאה החלטה מפורשת של בית המשפט שהקציבה 60 יום (השאלה ממתי צריך לספור אותם 60 יום) להגשת ראיות יוכל פרקליטך להתנגד להגשת ראיות ההגנה מאוחר יותר. גם יש מצב שלהגנה אין ראיות בכלל. 2. ניתן להחליף עורך דין בכל שלב. השאלה היא אם זה מוצדק וסביר בשלב כה מתקדם בניהול המשפט. מה גם שתאלצו לשלם שכרו. 3. לא ניתן "להבטיח" זאת. אי הופעה של עורך דין לישיבת הוכחות מהווה פגיעה קשה ביותר בלקוח ועשויה להקנות ללקוח עילה לתביעת נזיקין או רשלנות מקצועית כנגד עורך הדין כולל תלונה ללשכת עורכי הדין. לכן, לא סביר שעורך הדין לא יופיע לישיבת הוכחות.

  15 באוגוסט 2013
  • 15 באוגוסט 2013

   כמה שאלות

   עורכי הדין הצויים בתיק ממעטים לדבר איתי אם בכלל ונותנים את רשות הדיבור לעורכת דין צעירה וחדשה.אני חוששת מכך שישלחו אותה להוכחות

   15 באוגוסט 2013
   • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 15 באוגוסט 2013

    כמה שאלות

    זה כבר מצב שונה. ניתן תמיד לברר, וזו גם זכותך, מי עורך הדין שייצג אותך במשפט. כמו כן נהוג להיפגש עימך במשרד עורכי הדין לפני ישיבת ההוכחות ולהכין אותך למשפט וברור שגם אז תוכלי בנקל לברר או לדעת מי מייצג אותך במשפט.

    15 באוגוסט 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?