• 31 בדצמבר 2013

חברת ביטוח

שלום יש נפגעתי בעבודה ופטרו אותי מעבודה עקב המחלה היה לי ביטוח פנסיה נכות אובדן כושר עבודה קבלתי מהם לתקופה שנה ומשהו אבל הם החליטו לבדוק אותי על יד רופא מטעם חברת הביטוח , לאחר כמה חודשים קבלתי מכתב שיש דחיה לשתלום בטענה שאני מסוגל לעבוד ( ככה אמרו במכתב ) ואז בקשתי מהם לשלוח לי את הפרוטוקול הרופאי ולא שלחו ואז נאלצתי למשוך כספי התגמולים אין הכנסות כמו שאתה יודע שמושכים את התגמולים הפוליסה היא לא בתוקף , שלחתי להם כמה מכתבים וכמה תלונות בשביל לקבל את הפרוטוקול הרופאי וסוף סוף קבלתי וגליתי שהרופא כתב שאני לא מסוגל לעבוד בעובודה פיזית אלא בעבודה באופי משרדי קל ( הם עבדו עלי במכתב שלהם והפוליסה לא בתוקף האם יש מה לעשות
    תודה

31 בדצמבר 2013
  • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 31 בדצמבר 2013

חברת ביטוח

הפוליסה לא בתוקף מיום שבוטלה, אולם אתה מדבר על מקרה ביטוח שקרה בזמן שהפוליסה היתה בתוקף ולא על מקרה חדש. לכן זכותך לתבוע תגמולי ביטוח המגיעים לך בגין אותו מקרה (אם תגמולים כאלה אכן מגיעים לך) גם כיום, בתנאי שהעניין לא התיישן ולא חלפו 3 שנים מיום קרות מקרה הביטוח או מיום שבו הופסק התשלום.

31 בדצמבר 2013
    • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 31 בדצמבר 2013

חברת ביטוח

כל זאת בתנאי שלא חתמת על הסכמה או כתב סילוק או שחרור מכל מין וסוג כשקיבלת את כל המגיע לך לפי הפוליסה.

31 בדצמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?