• 10 בינואר 2014

ביטוח לטומי ותאונת דרכים

היתה לי תאונת דרכים כאשר הייתי נוסע ברכב שאני אינו הנהג במושב האחורי! נפגעתי בגב ופוילאש. עורכת הדין שלי טיפלה מול חברת הביטוח של הנהג. הביאו מומחה מטעם חברת הביטוח לאחר שהגשנו תביעה בהסכמה לפני ההליך. הוא היה פשוט נוכל מקצועי. עשינו פשרה על סכום מאוד נמוך. לדעתי עורכת הדין רצתה כסף בלי לעבוד! נותרתי עם נזק עצבי בעיקר העורף ומאז הופיע מיגרנות איומות שלא היו מעולם קיבלתי טופמקס ועוד כדורים חיי נהרסו! הבנתי שברגע שיש פשרה נגמר הסיפור מול חברת הביטוח? מה ניתן לעשות עוד? ביטוח לאומי זה גוף שטפר לפנות אליו? מה לבקש? כמו כן אני מבין שהקופה ממנת תרופות? אבקש הנחיה מה לעשות? תודה

10 בינואר 2014
  • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 12 בינואר 2014

ביטוח לטומי ותאונת דרכים

אם התיק הסתיים בפשרה וקיבלת פיצוי לא ניתן לתבוע מחדש . ההליך מול חברת הביטוח הסתיים מבחינתך. תביעה כנגד ביטוח לאומי מתאפשרת רק אם מדובר בתאונת עבודה ואז ניתן להגיש בקשה לקביעת דרגת נכות. ניתן גם לפנות לביטוח לאומי "נכות כללית" אולם בחבלה צווארית הסיכוי לקבל נכות כללית נמוך ביותר. קבלת תרופות ע"י קופת החולים זה במסגרת חוק הבריאות וברור שהקופה חייבת לממן תרופות הניתנות במירשם וכלולות בחוק. מעבר לכך אין מה לעשות מבחינה משפטית.

12 בינואר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?