• 19 בינואר 2014

שאלה

שלום לפי הסכם שחתמתי עלי כתוב
    1 ( כל סכום שיפסק כשכר טרחה והוצאות במסגרת הליכי ביניים יועבר למשרד העורך דין בנוסף לסכומים המופרטים )
    2) התעריף המתואר לעיל הינו לערכאה ראשונה בלבד ואינו כולל הליכי הוצאה לפועל ככל שיידרשו
    3)נודה לך אם תואיל לאשר בחוזר סיכום זה , על מנת שנוכל להגישו לבית המשפט הנכבד לצורך הוכחת שכר טרחה המושלם על ידי על מנת שנוכל לבקש כי בית משפט הנכבד יחייב את הצד שנגד בתשלומו וכאסמכתא ואישור לכך שהנך ממחה ומשעבד בזאת ומתיר לנו לקזז את הסכומים המיעים למשרדנו מתוך סכומי התביעה שיפסקו לטובתך בפסק דין או בפשרה <
    השאלה שלי האם יש משהו לא בסדר בהסכם
    תודה

19 בינואר 2014
  • מנהל הפורום עו&quot;ד אריאל פרויליך 19 בינואר 2014

שאלה

מדובר בחלק מההסכם. הדברים אכן מקובלים כי זהו נוסח די סטנדרטי של הסכם שכר טרחה בתביעות נזיקין שבהן עורכי הדין גובים אחוזים מהתוצאה.

19 בינואר 2014
    • 19 בינואר 2014

שאלה

זאת תביעה אובדן כושר עבודה העורך דין בקש 25 אחוזים השאלה היא הוא לוקח מהסכום החד פעמי או מהקצה החודשית לכל החיים

19 בינואר 2014

שאלה

תלוי מה סוכם ביניכם בהסכם שכר הטרחה. אם כתוב 25% מכל התגמולים אז זה אכן 25% מכל התגמולים לכל החיים.

19 בינואר 2014
        • 19 בינואר 2014

שאלה

כתוב בהסכם 25 אחוזים מכל סכום שישולם לך במסגרת פשרה שתושק או במסגרת פסק דין לרבות מכל סכום שיספק כשר טרחה עורך דין או הוצאות

19 בינואר 2014

שאלה

שאלה פרשנית. . אם במסגרת פשרה ישולמו רק תגמולי "עבר" עד מועד הפשרה אז ברור שלעורך דינך אין זכות לגבות אחוזים מסכומי כסף שלא שולמו לך. אם הסכם הפשרה או פסק הדין יהיו גם על סכומי "עתיד" שישולמו בפועל כבר היום כדי לסלק את מלוא התביעה ברור שגם מסכומים אלו זכאי עורך דינך לאחוזים. שאלה היא מה דינה של הזכאות לתשלומי עתיד שעדיין לא קיבלת ושלא שולמו לך לא במסגרת פשרה ולא במסגרת פסק דין. אם הזכאות לתשלומים אלו הושגה במסגרת וכתוצאה מההליך המשפטי שנוהל ע"י עורכי דינך, הרי שממילא יתווסף לכל תשלום כזה שכר טרחה , ואז שכר טרחה זה ישולם לעורכי דינך . אם תשלומי העתיד אינם כלולים מסיבה זו או אחרת בפשרה או בפסק הדין אין זכאות לשכר טרחה בגינם.

19 בינואר 2014
            • 19 בינואר 2014

שאלה

סליחה שאני מפריע לך אבל אני חייב להבין האם יש משהו לא בסדר בהסכם או סתירה כלשהי בסעיף הזה האם אתה ממליץ לעשות משהו לשנות משהו כי יש לי חשש מה אתה מציע לי תודה

19 בינואר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?