• 3 במרץ 2015

מסוגך מאוד

שלום רב מדובר בתאונת עבודה חברה הביטוח שלחה אישור להסכם וסכום ותנאים והיתי אמור כבר לחתום עורך הדין שלי לא ידע שהתחלתי שיקום מקצועי שאלתי אותו אם אני מוגן במסגרת ההסכם מתביעות עתידיות הוא אמר לי שיש סעיף בחוזה שאסור לי לעשות החמרת מצב במשך שנתיים וגם אפילו שלא רשום במפורש בחוזה עדיף שאני יימנע גם מזה אז כדי למנוע סיכון לתביעה עתידית הוט יידע אותם שאני בשיקום ולכן החברות הגישו בקשה דחופה לבחון את ההסכם עם חברת הביטוח עם תנאי חדש שאני בשיקום מקצועי וביקשו חודשיים של דחייה עם בקשה של עיון פנימי האם שה לא מוגזם הזמן (יש לציין שעד שהפשרה הושגה חלף זמן ארוך מאוד מעל שנה וחצי) מה צפוי כעת האם הפשרה תתבטל ולא יהיו מעוניינים בה האם ינסו כעת לקזז את כספי השיקום ? ב. השופט הסכים לעיון פנימי ומניסיוני תמיד שיש עיון פנימי הם מנצלים זאת לדחיות האם ניתן לבקש מהשופט לקבוע קדם משפט ולא עיון פנימי או להתנגד לחודשיים. או עדיף להשאיר זאת ככה ? תודה על המענה אני מממש מבולבל

3 במרץ 2015
  • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 3 במרץ 2015

מסוגך מאוד

ייתכן וסכום ניכויי הביטוח הלאומי ישתנו כי צריך יהיה להוסיף גם את תשלומי השיקום. אולם מצד שני גם הפסדי השכר עולים כי בתקופת השיקום אינך יכול לעבוד וגם נגרמות הוצאות נסיעה והדברים מתקזזים.

3 במרץ 2015
    • 3 במרץ 2015

מסוגך מאוד

אז לדעתך חברות הביטוח יוותרו על הפשרה או שיש סיכוי שיסכימו לסעיף הזה בחוזה הפשרה ? האם חודשיים הם זמן סביר ומה עורכי הדין יעשו בזמן זה להערכתך ? חקירה פרטית ? או מה? תודה שוב

3 במרץ 2015
      • מנהל הפורום עו"ד אריאל פרויליך 3 במרץ 2015

מסוגך מאוד

לא נראה שיוותרו על הפשרה בגלל השיקום. לא ברור מה סיבת העיכוב.

3 במרץ 2015
        • 3 במרץ 2015

מסוגך מאוד

כי רק אחרי שליחת ההסכם התגלה להם שאני בשיקום מקצועי ועורך הדין שלי מבקש להחריג זאת ממה הסכם שיועלו לתבוע אותי על כך כלומר הוא רוצה את אותו סכום שסוכם אך בלי שיקוזזו כספי השיקום על סמך טענות דומות לאלה שאמרת לע אך הם רוצים לבדוק זאת עם חברות הביטוח ובגלל זה אני שואל האם יש סיכוי שיסכימו להחרגה בלע לקזז את כספי השיקום אן שאני מחכה לשווא ?

3 במרץ 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?