נכות זמנית 20% - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • מיכל

נשלח ע"ימיכל 14:42, 30 בספטמבר 2015

הוועדה הרפאית קבע לי 20% נכות זמנית (תאונת עבודה)לתקופה של כשנה וחצי ועד ההחלמה מניתוח בקרסול , למה אני זכאית בשלב זה ? ואם מתי אני אמורה לקבל ?(כי לא שולם לי למעט דמי פגיעה דבר). היכן יש הסברים או טבלאות שניתן להבין אייך גוזרים את הקצבה או המענק ? שכרי הקבוע עד מועד התאונה היה 5000 ₪ . שאלה שניה: לפני שניגשתי לוועדה פניתי לקבל חוות דעת מאורתופד שקבע נכות צמיתה של 100% לתקופה מסוימת וחלק אחר 75% בא פרוטוקול צויין שהם חולקים על דעתו בהתאם לחומר הרפואי שבידיהם ,ללא כל פירוט מה יש בידיהם שסותר ... מה כדאי אם בכלל לעשות כי אני מפחדת שזה ישפיע אלי בקביעת הנכות הצמיתה ? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

09:26, 4 באוקטובר 2015

החישוב באופן גס ביותר הוא 20% מתוך 75% מהשכר החדשי. במקרה שלך כ 750 ש"ח לחודש . בעניין המחלוקת בין ועדת הביטוח הלאומי לאורטופד מטעמך זה מקובל ואין הרבה מה לעשות . מדובר כרגע בנכות זמנית וראוי להמתין לנכות הצמיתה.

תגובה
  • 14:57, 7 באוקטובר 2015

שם תוכן הודעה: הי תודה על המענה

את ה750 ₪ בחישוב גס כמובן אקבל מתי ? אני כבר למעלה משנה וחצי ללא שכר .האם צריך לפנות עליהם או לחכות ?
    תודה מיכל

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

08:56, 8 באוקטובר 2015

הכסף אמור להתקבל בסמוך לאחר קבלת הנכות.

תגובה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.