לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נהוראי

פציעה במהלך עבודות שירות

שלום וברכה קיבלתי מבית משפט לבצע גזר דין של 6 חודשי עבודות שירות בבית אבות ומינו אותי לעבודה במטבח אחרי 4 ימים תוך כדי העבודה ירדתי במדרגות והחלקתי בגלל מים שהיו שם וכתוצאה מכך קרע ברצועה צולבת תלת ארבע ראשי בברך שמאל חיכיתי 8 חודשים לניתוח הוסיפו 2 ברגים והורידו 30 אחוז מהסחוס במהלך התקופה הזאת עברתי רופאים אורטופדים ואין סוף של בדיקות כלליות ו mri וכל מה שאפשר כדי להבין את הפציעה וכאמור עידכתי את שירות בתי הסוהר וכ'ו קיבלתי סיקים למשך שנתיים כמעט 650 במצטבר הפסקתי לתקופה את ריצוי העונש ולאחר מכן נשפטתי למאסר בשביל להשלים את העונש בהמשך הטיפול קיבלתי כדורים נרקוטים למשך כמעט שנה ( פרקוסט -טרמדקס- ואקוסיקונטין) - לכאבים. הייתי מוגבל בתנועה ועד היום משנת 2014 אני לא עובד עברתי ניתוח שלקח 10 שעות בהרדמה מלאה בבית חולים אסותא בראשון לציון כיום אני יושב בבית ללא עבודה ניגשתי לביטוח לאומי עם כל הניירות והטפסים ובגלל שלא הגעתי עם עורך דין בגלל חוסר שכל וטיפשות מצדי לא קיבלתי אחוזי נכות וצברתי חובות ועיקולים בבנקים וחברות מדינה עברתי שיקום מאוד לא פשוט וקל ועד היום אני סובל מכאבים חזקים בביטוח לאומי התרשלו ממני המצב הוא כזה שאני לא יודע מה לעשות ולמי לפנות השאלה היא מה אפשר לעשות אם מי מתייעצים ואיזה עורך דין לוקחים ומה אפשר להוציא מזה כי אני סובל מכאבים בקיצוניות ורוצה לפחות לקבל אחוזי נכות בשביל להתקיים כמו כל בנאדם נורמטבי תודה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נזיקין ותאונות