תאונת עבודה קשה - פורום נזיקין ותאונות

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 17:09, 14 במאי 2012

שלום רב עו"ד אריאל פרויליך , נפגעתי בעבודה עם חבלה קשה ועוד פגיעות(נכות עיקרית אפילפסיה). כתוצאה ממנה הנכויות שלי מסתכמות ב70 אחוז נכות תפקודית אני צעיר האם במקרה כזה בתחשיב נזק אפשר לבקש סכום של כמיליון שקלים ואף יותר בטענה שהסבל יהיה ליותר מ 55 שנה שהוריי מטפלים בי ושהילדים שיהיו לי בעתיד כולל האישה שלי יסבלו מאבא חולה אפילפסיה קשה ונכויות אחרות או שהסכום הוא מוגזם? (זה לא תאונת דרכים.) נ.ב ראיתי שבית משפט פסק בעבר לאדם בן 27 שנכויותיו הן לא רק אפילפסיה בגין כאב וסבל סכום של כ500,000 על 57 אחוז נכות אז האם הדרישה היא סבירה או מוגזמת וגם לך בתיקים גדולים שייצגת יצא לבקש סכומים כאלה בתחשיב נזק?תודה רבה

השב
  • 23:38, 14 במאי 2012

הכוונה על הסעיף של כאב וסבל ולא על כל תחשיב הנזק

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד אריאל פרויליך

עו"ד אריאל פרויליך,מנהל הפורום

10:35, 15 במאי 2012

הדרישה תיאורטית כי אין תקדים בפסיקה לסכומים הנטענים ב"כאב וסבל" ואני מדבר על פגיעות קשות בהרבה מהפגיעה שלך (אם כי איני מקל ראש בפגיעתך)כמו תיקי משותקים סיעודיים או תיקי כוויות קשות כולל עיוותי גוף ופנים וכן תיקי מוות. אולם גם אם סכומים כאלה לא נפסקו (אלא במקרים קשים ויחודיים) אין כל מניעה לדרוש אותם בתחשיב הנזק.

תגובה

הפורום עוסק בתביעות נזיקין במקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פגיעה במקום ציבורי, נזקי גוף, פיצויים, אחוזי נכות.