פגיעה באיכות הסביבה מבית דפוס - פורום איכות הסביבה

שאלה חדשה
 • שאול

  נשלח ע"ישאול 17:13, 29 בפברואר 2012

  שלום, אני מתגורר בסמוך לבית דפוס. אחת לכמה ימים מפעיל בית הדפוס בלילה את ארובותיו. העשן שעולה בעל ריח חריף ומחניק. בעירייה לא נותנים לי תשובות מספקות. מה ניתן לעשות?

  השב
 • 03:31, 14 במרץ 2012

  אנחנו, "ורטניק - לוזנסקי" יועצים לטוקסיקולוגיה www.toxenv.webs.com עובדים במשך כ-6 שנים עם הסנגוריה הציבורית ועם הרכב רחב של עורכי דין ואירגונים שונים בתחומים פליליים, סביבתיים ובתחומי תעבורה במתן שרות יעוץ מומחה בתחום של טוקסיקולוגיה משפטית.

  אנחנו נותנים חוות דעת משפטיות בנושאים הקשורים להשפעות חומרים מסוכנים על בני אדם וסביבתם. אנחנו בעלי ידע רחב וניסיון רב בתחום גהות תעסוקתית, איכות הסביבה, טוקסיקולוגיה סביבתית, כימיה סביבתית ואנליטית.

  ביכולתנו לבצע בדיקות של אוויר מהאזור המזוהמים במעבדות חיצוניות בחו"ל (למען האובייקטיביות) לנתח את התוצאות מהביט טוקסיקולוגי וכימי על מנת לזהות את המקור האמיתי של הזיהום, להוציא חוות דעת טוקסיקולוגית משפטית, ובזאת לעזור לתושבי האזור לחקור את האמת. בנוסף, אנו יודעים אלו מסמכים צריך לבקש מהמפעל, וגם לבחון אותם מבחינה רגולטורית, אנליטית או תהליכית, אם הם בהתאם למה שהוגש לרשויות.

  בכבוד רב,

  דר' דריו ורטניק, Ph.D

  אינג' ודים לוזנסקי, M.Sc
  0542131782

  תגובה

בסביבת מגוריכם יש זיהום אוויר גבוה? עובדים במפעל וחשופים לחומרים רעילים? התגלתה מחלה שנים לאחר סיום העבודה ולא יודעים אם התביעה התיישנה? נושמים בבית עשן ולא יודעים מה לעשות? מתלבטים אם לתבוע ? זה הפורום בשבילכם

לפניכם כתבה מעניינת בנושא הוכחת קשר סיבתי בתביעת חשיפה תעסוקתית