• 12 במרץ 2012

  זיהום מים במפעל

  אני עובד במפעל במרכז הארץ. מצב המים שאותם אנחנו אמורים לשתות ואיתם אנחנו מתקלחים במפעל גרוע ביותר. המים לא נקיים והריח שיש להם רע מאוד. רובנו מביאים מים מהבית אבל אנחנו אוכלים במפעל והמטבח כן שוטף ירקות וכו' עם המים האלה. מה יש באפשרותנו לעשות?

  12 במרץ 2012
 • 13 במרץ 2012

  זיהום מים במפעל

  דוד,
  הדרך המעשית הכי יעילה, הינה להביא בקבוק סטרילי, למלא בו מים מהמפעל, ולשלוח לבדיקת מעבדה. לדוגמא: מעבדת אמינולאב. הבדיקה אינה זולה, אך תאפשר לכם לדעת מה קורה, ולפנות להליכים משפטיים בהתאם, במידת הצורך

  13 במרץ 2012
  • 14 במרץ 2012

   זיהום מים במפעל


   אנחנו, "ורטניק - לוזנסקי" יועצים לטוקסיקולוגיה www.toxenv.webs.com עובדים במשך כ-6 שנים עם הסנגוריה הציבורית ועם הרכב רחב של עורכי דין ואירגונים שונים בתחומים פליליים, סביבתיים ובתחומי תעבורה במתן שרות יעוץ מומחה בתחום של טוקסיקולוגיה משפטית.

   אנחנו נותנים חוות דעת משפטיות בנושאים הקשורים להשפעות חומרים מסוכנים על בני אדם וסביבתם. אנחנו בעלי ידע רחב וניסיון רב בתחום גהות תעסוקתית, איכות הסביבה, טוקסיקולוגיה סביבתית, כימיה סביבתית ואנליטית.

   ביכולתנו לבצע בדיקות של המים המזוהמים במעבדות חיצוניות בחו"ל (למען האובייקטיביות) לנתח את התוצאות מהביט טוקסיקולוגי וכימי על מנת לזהות את המקור האמיתי של הזיהום, להוציא חוות דעת טוקסיקולוגית משפטית, ובזאת לעזור לעובדים לחקור את האמת. בנוסף, אנו יודעים אלו מסמכים צריך לבקש מהמפעל, וגם לבחון אותם מבחינה רגולטורית, אנליטית או תהליכית, אם הם בהתאם למה שהוגש לרשויות.


   בכבוד רב,

   דר' דריו ורטניק, Ph.D

   אינג' ודים לוזנסקי, M.Sc
   054-2131782

   14 במרץ 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?