הסכם שכ״ט בעניין קצבת נכות מתאונת עבודה - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 21:27, 24 במאי 2012

  עו״ד גלאון שלום נפצעתי בתאונת עבודה שבגינה קיבלתי נכות צמיתה בשיעור של למעלה מ50% מיד לאחר התאונה פניתי לעו״ד המתמחה בתחום וזה החתים אותי על הסכם על פיו עלי לשלם מראש ולאחר קביעת הנכות שיעור של 15% בצירוף מע״מ לתקופה של 10 שנים קדימה האם הסכם כזה תקף במיוחד לנוכח העובדה כי בין השאר קיבלתי נכות פסיכיאטרית?? אציין גם כי נחבלתי בראש ונותחתי ורק לאחר מכן חתמתי על ההסכם האם הגיוני שאני צריך להוון סכומים מבלי שאני יודע אם אחיה בכלל עוד 10 שנים ובינתיים מי שיהנה מקצבת הנכות שלי יהיה עורך הדין. אודה לתשובתך 

  השב
 • 23:04, 26 במאי 2012

  רוני שלום,

  באם אני מבין נכון את שאלתך, אתה מכוון לכך שלא היית כשיר לחתום על הסכם שכה"ט, עקב מצב גופני ונפשי. על כך אינניהגורם הנכון והמוסמך להשיב או ליתן התייחסות.

  תגובה
 • 16:07, 30 במאי 2012

  לצערי ככל הנראה לא הובנתי נכון. שאלתי היא האם נכון וראוי להוון שכר טרחה ל-10 שנים קדימה מתוך קצבת נכות. והאם הדבר אפשרי על פי כללי לשכת עורכי הדין או הפסיקה.

  תגובה
 • 16:56, 4 ביוני 2012

  אבקש באם תוכל להתייחס לגבי שאלתי האם נכון וראוי להוון שכר טרחה ל-10 שנים קדימה מתוך קצבת נכות. והאם הדבר אפשרי על פי כללי לשכת עורכי הדין או הפסיקה.
  בכוונתי לשלם לעו"ד את הסכום הנדרש במלואו אך לא נמצא ברשותי הסכום של היוון ל-10 שנות נכות צמיתה .האם ניתן לעיתים להגיע לפריסה או להקטין את גובה הסכום כדי שאוכל לשלם את הסכום באופן חד פעמי.האם בית המשפט נתן את דעתו לעניין שכזה בעבר??

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח