0503072717 - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 20:26, 24 בנובמבר 2013

  שלום! העו"ד שלי הסכים לבוא לקראתי בפריסת תשלומי שכר הטרחה הגבוהים שנקבעו וטענתי שהם גבוהים מאוד ביחס לאופי התיק והראיות שהיו מצוינות עבורי. טענתי בפני העו"ד שלי שזה סכום גבוה ואני מבקש שיוריד מגובה השכ"ט בטרם הוא התחיל לעבוד כי איך אוכל לשלם לו סכומים כאלו ואני מתקיים מקצבאות המל"ל, הוא אמר שהוא לא יוריד בשכ"ט, אך לעומת זאת אני יכול לפרוס לו ולשלם במס' תשלומים. כעת כשאני נדרש לשלם לו שכ"ט בגובה 25,000 ש"ח, הוא מוכן לפריסה שלא תעלה על 4 תשלומים. יש בינינו הסכם בכתב לגבי שכה"ט, אך לא מצוין שם בכמה תשלומים. מה דעתכם? אם אפרוס את התשלום לפי 1,000 ש"ח לחודש זה יהיה סביר? גם את הסכום הזה אני אשלם בעזרת אחרים גם.

  השב
 • 08:56, 26 בנובמבר 2013

  שלום רב,

  הדין מחיב לשלם שכ"ט ע"פ הקבוע בהסכם שנכרת. יחד עם זאת, כולי תקווה שתצליח להגיע להסדר עם עורך דינך על דרך תשלום שנוחה לך, ומקובלת עליו כמובן כמי שעמל ועבד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח