החתים שכ"ט נוגד למה שסוכם - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • אן

נשלח ע"יאן 15:44, 8 בדצמבר 2013

ראשית דובר על 15% אך רשם בהסכם 18%. שנית רשם שיקבל מכל גורם שהוא גם ממני ולכן מיד רצה להתפטר.ולא כפי שביקשתי ממנו רק ע"פ הצלחתו הבילעדית. אח"כ החתים אותי ש% ההצלחה קטנים וביקש על הסכום שהוקטן עוד 2%. אח"כ החליט שעבד לפי שעות וסיים. עשה לי בלגן בדיון המקדמי שהתנהל בו נגד מה שסיכמנו. גרם לי לקנס איים על סגירת התיק וצו עליו. ולבסוף כשביקשתי ממנו פגישה לתצהיר העדות שהכנתי לו - סרב בתירוצים. אח"כ רשם לי שהסכום שקיבל ממני הוא מזערי מתוך ה20% של הפס"ק שאקבל. שאפנה לתביעה נגדו? כי לשכת עו"ד לרוב הם לטובת העו"ד. תודה.

השב
  • 12:36, 9 בדצמבר 2013

שלום רב,

קשה כמובן לנקוט עמדה, לאור מחסור בפרטים רבים ומהותיים. יחד עם זאת, לשכת עורכי הדין (לטעמי) אינה בעד עורכי הדין, אלא בעד מקצוע עריכת הדין, ולפיכך, ככל שיש עו"ד שפעל לא כשורה, הדבר לרוב מטופל.

תביעה משפטית היא כמובן דרך הפתוחה לכל אדם.

תגובה
  • 03:35, 10 בדצמבר 2013

בארץ כולם רוצים לתבוע את כולם בעיקר את עורכי הדין! תמיד עורכי דין מוצגים כשקרנים שעובדים על אנשים תמיד הלקוח שחותם אומר שזה לא מה שסוכם! המדינה הזו מלאה במתלוננים סדרתיים שהרי כולם עובדים על כולם! הערה שלי היא כללית ולא אישית למררה ה ואיני עורך דין פשוט מה קורה לאנשים פה ? כמה בזבוז זמן? במקום להיות פשוטים כל הזמן אחר העוול שעשו לי והנה דפקו אותי בתי המשפט מפוצצים בתביעןת! מדינה מוזרה עם אנשים שלא נרגעים ! בעיקר עצוב

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח