עורך הדין נעלם - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
 • ענבר

  נשלח ע"יענבר 11:33, 11 במאי 2014

  שלום רב: פניתי לעורך דין לטיפול בנושא מסויים,אחרי שתי פגישות מהן התרשמתי לטובה מדרך עבודתו של עורך הדין סיכמנו תוכנית עבודה ושילמתי דמי "ייעוץ" ופניה לנתבע באמצעות מכתב. הובטח לי שאקבל בדואר קבלה על התשלון וכן העתק מן המכתב שנשלח. מאז עברו חודשיים ואין קול ואין עונה קבלה או מכתב כמובן שלא קיבלתי עורך הדין לא עונה אף פעם לטלפון,שלחתי מייל מכתב והשארתי כחמישים הודעות בשירות ההודעות של משרדו. מה עושים.

  השב
 • 13:34, 14 במאי 2014

  שלום רב,

  ההתנהלות המתוארת על ידך מצד עורך הדין אכן אינה ראויה.

  במידה ואתה מרגיש שמיצית כל אפשרות ליצירת קשר עמו וקבלת טיפול על ידו, אני ממליץ של תזניח את ענייניך ותפנה לקבלת טיפול מגורם אחר.

  תגובה
 • 19:46, 29 ביוני 2014

  מה קורה אם פניתי לעורך דין שהיה אמור לטפל בתיק נזקי גוף, ולא היה ניתן ליצור איתו קשר מעל שנה, ומלבדי עוד 2 אנשים שהוא נעלם להם וכולנו פנינו לעורכי דין שונים. פניתי לעורך דין אחר שיטפל בתיק שלי והוא הגיש את התיק שלי לבית משפט. עורך הדין הקודם שנעלם חוזר פתאום ומתקשר כאילו לא נעלם שנה, משחק אותה טיפש ואומר שפתח מזמן תיק בבית משפט ושהוא "בסך הכל" היה שבועיים בחו"ל. כאשר התקשרתי לבית משפט לבדוק אם יש לי תיק בבית משפט חוץ מהתיק של העורך דין החדש, נאמר לי שבאותו יום שהעורך דין הקודם התקשר אליי, הוא גם פתח תיק. התאריך שפתח את התיק היה גם התאריך האחרון להתיישנות. מה קורה במקרה זה מבחינת התיק שנפתח קודם עם העורך דין החדש, והתיק שנפתח לאחרונה עם העורך דין שנעלם...??? והאם העורך שנעלם יכול לדרוש כספים עבור "טיפול"? כמו כן האם היפוי כוח שיש לו יכול לשמש אותו בדרך זו או אחרת כמן לקחת כספים השייכים לי? והאם היפוי כוח שנחתם לאחר מכן עם העורך דין החדש מבטל את היפוי כוח של העורך דין הנעלם? תודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח