שכט לעורך דין - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • שרית

נשלח ע"ישרית 22:19, 1 בספטמבר 2014

שלום רב, האם עורך דין שניסח הסכם שכט לנכה 100% על רקע פוסט טראומה ושקיבל לידיו לטפל בתביעה שזלזל וניסה לעשות כרצונו כונגד רצון הלקוח שלו ולא לפי מלוא הנתונים שקיבל לידיו? האם יכול לדרוש שכ"ט למרות שלא הוגש כלום לביהמ"ש ושהיה נוכח בדיון בודד שהשופט החליט ללא קשר אליו שיש לתקן התביעה? ועו"ד זוקף זאת לזכותו (שכביכול העצים את סכום התביעה)...ודורש סכום גבוה ואף מחזיק את התיק עם כל המסמכים אצלו ומאיים לקבל הכספים דרך הוצל"פ??? (אגב, בסופו של דבר השופט שחרר אותו מייצוג הלקוח....... אודה מאוד לתגובתך. שרית

השב
  • 19:52, 9 בספטמבר 2014

שרית שלום,

מדובר בשאלות רבות ומורכבות.

מזמין אותך ליצור עמי קשר ואנסה לכוון אותך במקצת.

תגובה
  • 09:36, 27 ביוני 2016

שלום בשנת 2010 הוגשה תביעה עי מספר רב של עובדים במפעל בו אני עובד, התביעה היתה זהה לתביעה שהוגשה ב2005 ועדיין נידונה בערכאות ביהד לעבודה בפועל הוכרז על איחוד תיקים בתביעה של הקבוצה מ2010 ושמה יוחלטמבתביעה של 2005 יחול על כולם )תביעה על שעות עבודה) אני הצטרפתי לתביעה של 2010 לאחר שכבר נפסק כנגד המפעל והמפעל ערער לביהד הארצי לעבודה בפועל כשהצטרפתי , הרבה אחרי כולם העו"ד לא הסביר לי שאין ממש צורך שאצטרף ואגיש תביעה כיוון שכבר היתה פסיקה וכנראה מה שיוחלט יחול גם עלי . הוחתמתי על הסכם שכט במייל, לא הוסבר לי המצב וכי במועד שהגשתי להרגשתי העו"ד רק "מיקסם" את הרווח שלו... הוא פשוט שלח לי כתב תביעה גנרי לחלוטין שלא נשא כלל את שמי (אמר לי לא להתייחס...שזה מה שהוא מגיש לכולם) וצורפתי לתביעה כאשר בפועל התיק שלי רק הצטרף לערימה שכבר המתינה להחלטת הערעור האם יש פה עילה לבקש מהעו"ד להתגמש מעט בשכט? בפועל... הוא אכן הלך ועבד וכתב וייצג את כולם, אך אותי, פרטנית, הוא רק החתים על מסמך במייל.. מעולם לא פגש אותי , ועכשיו מבקש שכט מלא תודה, עודד

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח