דוח תנועה מעיריית נתניה - פורום בג"צ ומנהלי

שאלה חדשה
 • מירב הריי

  נשלח ע"ימירב הריי 09:49, 22 בדצמבר 2014

  קיבלתי דוח חנייה מעיריית נתניה בשנת 97 בדוח יש הפרש של 3 שנים בהן לא בוצעה פעולה, למרות אין סוף פניות שלי לעירייה לביטול החוב , ואשר נענו שוב ושוב שאין עילה לביטול החוב , למרות שבירור יש.כל מה שקיבלתי חזרה זה מכתבים מאיימים להטלת עיקולים והליכים משפטיים כיצד אני יכולה לתבוע את העירייה בגין הדוח וההטרדות הבלתי פוסקות ? הגביהה האיומים והסחיטה כביכול "בחסות החוק"??

  השב
 • lawyer picture placeholder

  עופר יהלום, עו,ד,מנהל הפורום

  08:57, 23 בדצמבר 2014

  נראה שכן

  תגובה

מנהל הפורום: עו"ד עופר יהלום

בוגר הפקולטה למשפטים (LLB), אוניברסיטת חיפה, 2003; בוגר החוג לסוציולוגיה (BA), אוניברסיטת ת"א, 1996.
למידע נוסף

072-3251464 חיוג
הודעה

בית המשפט הגבוה לצדק הינו מוסד שיפוטי ייחודי שהוקם בשנת 1922 שבסמכותו ליתן ביקורת שיפוטית על רשויות שלטון כגון: רשויות המדינה – היינו הרשות המחוקקת והמבצעת, רשויות מקומיות, צה"ל, אנשים בעלי סמכויות שיפוטיות או מעין שיפוטיות. ככלל, ידון בית המשפט הגבוה לצדק בעניינים בהם הוא רואה לנכון לתת סעד מן הצדק ושאינם בסמכות בית משפט או בית דין אחר. כמו כן, בסמכותו להוציא צווים כנגד הגופים לעיל המורים לעשות מעשה או להימנע מלעשות מעשה.

פורום זה יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות פנייה לבג"צ, האם העותר/ת עומד/ת בתנאי הסף להגשת העתירה, בשאלות חוקיות פעולות של רשויות המדינה, בשאלה של הפליה, חוסר סמכות, חוסר סבירות של חוקים והחלטות של רשויות המדינה השונות.

התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.