איחוד דיונים בערעור על 2 קנסות מאותה רשות מנהלית - פורום בג"צ ומנהלי

שאלה חדשה
 • משפט מנהלי

  נשלח ע"ימשפט מנהלי 11:51, 24 בדצמבר 2015

  היי, אם קיבלתי 2 קנסות באותו זמן (מאותה רשות מנהלית) אך מעילות (הפרות לכאורה) שונות , ואני רוצה להגיש עליהם ערעור מאוחד שידון בשניהם האם יש מניעה לכך? ואם הרשות שלחה לי את הקנס השני בהפרש של כחודשיים מהקנס הראשון, האם אני יכולה להגיש ערעור מאוחד על שניהם? לתשובתך המלומדת אודה שבת שלום

  השב
 • lawyer picture placeholder

  עופר יהלום, עו"ד,מנהל הפורום

  11:27, 25 בדצמבר 2015

  נסה להגיש בקשה לאיחוד. במקרה הכי גרוע היא תידחה

  תגובה

מנהל הפורום: עו"ד עופר יהלום

בוגר הפקולטה למשפטים (LLB), אוניברסיטת חיפה, 2003; בוגר החוג לסוציולוגיה (BA), אוניברסיטת ת"א, 1996.
למידע נוסף

072-3251464 חיוג
הודעה

בית המשפט הגבוה לצדק הינו מוסד שיפוטי ייחודי שהוקם בשנת 1922 שבסמכותו ליתן ביקורת שיפוטית על רשויות שלטון כגון: רשויות המדינה – היינו הרשות המחוקקת והמבצעת, רשויות מקומיות, צה"ל, אנשים בעלי סמכויות שיפוטיות או מעין שיפוטיות. ככלל, ידון בית המשפט הגבוה לצדק בעניינים בהם הוא רואה לנכון לתת סעד מן הצדק ושאינם בסמכות בית משפט או בית דין אחר. כמו כן, בסמכותו להוציא צווים כנגד הגופים לעיל המורים לעשות מעשה או להימנע מלעשות מעשה.

פורום זה יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות פנייה לבג"צ, האם העותר/ת עומד/ת בתנאי הסף להגשת העתירה, בשאלות חוקיות פעולות של רשויות המדינה, בשאלה של הפליה, חוסר סמכות, חוסר סבירות של חוקים והחלטות של רשויות המדינה השונות.

התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.