אחרי ויכוח עם הגרושה על מזונות היא לא נותנת לי לראות, לדבר ולהפגש עם הילדים גם בחגים - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • אלכס

  נשלח ע"יאלכס 17:58, 28 במרץ 2012

  שלום רב, אני גרוש כ שנה, יש לי שני ילדים בני 2.5 ו4.5 הילדים אצל האם,גרושתי עד כה עמדה בהסדרי ראייה שקבעה בית משפט,לפני חודשיים היה ויכוח עם גרושתי על מזונות, שלא עמדתי בהם לא שילמתי עקב מצבי הכלכלי הקשה, ביקשתח מגרושתי לחכות קצת והמצב יסתדר, מבחינתה לא עניין אותה, והיא טוענת כל עוד אין כסף אין גם ילדים. אני לא ראיתי את ילדיי חודשיים, היא לא נותנת לי לדבר איתם, לא עונה לסמס, גם בחגים לא אראה אותם, וגם לסבתא לא מרשה להפגש איתם, אני לא יודע מה קורה עם הילדים. מה ניתן לעשות בסיטואציה הנ"ל, אני מתוסכל אשמח לחוות דעת/ייעוץ טלפוני, בבקשה עזרו לי.

  השב
 • 22:43, 28 במרץ 2012

  שלום אלכס,
  אין קשר בין תשלום מזונות קטינים ובין הסדריי הראייה, וחבל שגרושתך קושרת בין השניים ובכך פוגעת פגיעה קשה בילדים הרכים.
  מומלץ לפנות בבקשה בהולה לבית המשפט לענייני משפחה ולערב את הרווחה בעניין ללא דיחוי.
  כמובן שיש לפנות לעו"ד המתמחה בתחום לצורך הגשת הבקשה.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.