גרושין - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • שרית

  נשלח ע"ישרית 11:31, 3 ביולי 2012

  שלום רב! בת 42 ובעלי בן 45. לנו שני ילדים משותפים בני 8 ו 9 וחצי. כל השנים היו ביני לבין בעלי חילוקי דעות קשים הוא היה מתרגז ונוסע לבית אמו למשך שבוע שבועיים. בשנים האחרונות המריבות החריפו והוא עושה למשך תקופות ארוכות חרם עליי ועל הילדים ולא מדבר איתו לתקופה של שבועיים. פיסית הוא נמצא בבית אך לא מדבר. חשוב לציין כי בעלי אדם עובד בעל מוסר עבודה גבוה אך קשה מאוד בדעותיו (גאון ללא כל אינטליגנציה רגשית). כל השנים לא קנו בית כי לא רצה ולכן אין ברשותינו כמעט רכוש. זה לא מטריד אותי שכן אני דואגת לטווח הקרוב והרחוק לגבי ההשפעות על החרם שעושה אבי הילדים אני מזועזעת מיחס זה ולא מוכנה להמשיך כך. למי עליי לפנות בהקדם כדי להגיש תביעה כאשר אני מעוניינת שההוצאות תהיינה נמוכות כי אין ברשותי סכומים גבוהים לשלם. (בפני מי עליי לציין את העובדה של האב שמתעלל כך בילדים בחרם שעושה עליהם). אנא עזרתך במהרה. תודה.

  השב
 • 22:36, 4 ביולי 2012

  שלום שרית,
  אני ממליצה לפנות לעו"ד המתמחה בתחום ייתכן ויש לך זכות לתבוע מוניטין ונכסיי קריירה ועוד זכויות רבות נוספות שבעלך צבר.

  פגישת יעוץ ראשוני לא כרוכה בעלות גבוהה אלא במחיר סמלי בדר"כ.
  במידה ותרצי את מוזמנת ליצור קשר דרך יעוץ אישי.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.