הסדרי ראיה טרם חתימת הסכם - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • אביבה

  נשלח ע"יאביבה 00:20, 18 בדצמבר 2012

  פרודים כחצי שנה . באמצע ילד בן 5. בעלי אינו מוכן לקחת את הילד רק פעם בשבוע ומתי שיוכל.מצב זה מאלץ אותי לעבוד פחות שעות ויש סכנה ו/או אפשרות שיפטרו אותי בשל כך. האם יש חוק שיכול לחייב אותו ליותר? יש לציין שעד עתה לא הגענו להסכמה בנוגע לנוסח הסכם. ועד עכשיו הוא לקח אותו פעמיים בשבוע וכל שבת שניה. הוא החליט כעת שהוא לא חייב ולא מתאים לו כי העבודה שלו יותר חשובה משלי. מה עושים?

  השב
 • 21:59, 18 בדצמבר 2012

  האב לא מוכן לקחת את הילד . האם ניתן לחייבו לקחת את הילד פעמיים בשבוע מהמסגרת הלימודית שגם ילון אצלו? ובסופ״ש עד למחרת?
  אני עובדת ולא רוצה לאבד את מקום עבודתי בשל מחסור בשעות. הוא מצהיר כי עבודתי לא חשובה וזה לא מעניין אותו

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.