הצמדת המדד למזונות חודש בחודשו - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 17:48, 13 בפברואר 2013

  שלום רב , לפי הסכם גירושיי מפברואר 2012 עליי לשלם 3,400 ש"ח צמוד למדד ולא רשום בהסכם כל כמה זמן יוצמד המדד למזונות . בינואר האחרון העברתי את הפרשי המדד מיום מתן פסק הדין ועד לינואר 2013. במידה ואני רוצה כל חודש להצמיד את המדד לסכום המזונות, האם אני עושה תחשיב למשל מינואר 2013 לפברואר 2013 וכן הלאה (מחודש קודם לחודש נוכחי ) או שמא עליי להכניס תאריך ראשון תמיד את יום מתן פסק הדין ? אודה על תשובה מהירה מיקי

  השב
 • 13:33, 17 בפברואר 2013

  מיקי שלום,

  הואיל ואינני מכירה את ההסכם עליו הנך חתום, אענה לך על פי הנוהג הקיים.
  עליך להכניס את המדד ביום חתימה על ההסכם והוא יהיה המדד הקובע.


  בברכה,
  תמר בן אלי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.