תסקיר עובדת רווחה לגבי משמורת אב - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • שמול

  נשלח ע"ישמול 23:02, 30 באפריל 2013

  בית הדין החליט שלגבי משמורת של האבא המלצה של עובדת הרווחה האם אני צריך לפנות לעובדת הרווחה או שבית הדין שלח לה הפניה לפעול בנושא תודה

  השב
 • 13:49, 7 במאי 2013

  שמול שלום רב,

  באם הוחלט על ידי בית המשפט כי יש לקבל המלצת עובדת הרווחה בנושא משמורתך, הרי כי בית המשפט אמור להפנות את החלטתו ללשכת הרווחה בעיר בו הנכם מתגוררים.

  אולם, מוטב יהיה כי תפנה גם אתה בעצמך ותציג בפניהם את החלטת בית המשפט למקרה בו ההחלטה טרם התקבלה במשרדם.

  בברכה,
  תמר בן אלי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.