מבקש לאסוף את הילד בכניסת הבניין ולא מהדירה - פורום משמורת, הסדרי ראייה ואבהות

שאלה חדשה
 • חסוי

  נשלח ע"יחסוי 06:30, 17 בינואר 2016

  אני רוצה לאסוף את בני בן השנתיים וחצי מכניסת הבניין למטה ולא ליד דלת הדירה. כאשר הילד נמצא ליד הדירה הוא ליד הצעצועים שלו ולא רוצה לבוא ובמיוחד משאירים לו כל מיני פיתויים ומשחקים שאינו יכול לקחת אלי. זה חוזר על עצמו יותר מידי פעמים. אני רוצה לבקש מבית המשפט שיקבע שצריך לאסוף את הילד בכניסת הבניין ולא מהדירה. מה הסיכויים שיאשרו את זה?

  השב
 • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

  עו"ד הילה בורנשטיין,מנהל הפורום

  10:59, 17 בינואר 2016

  בהחלט.
  אם כי מומלץ טרם פנייתך לבית המשפט לפנות לגרושתך (בכתב) ולבקש שתוריד את הילד למטה כשאתה מגיע לאסוף אותו.
  אם היא תסרב ואם קיימת התנגדות להסדרי הראייה וגרושתך מקשה על קיומם, באפשרותך לפנות לבית המשפט בעניין.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

הדיון סביב משמורת הקטינים הינו נושא רגיש ועדין בתחום דיני המשפחה. קיימת רגישות גבוהה של המערכת המשפטית והגופים המסייעים בגיבוש החלטה באשר לקביעת ההורה המשמורן. ילד זקוק לשני הוריו לאבא ולאמא – קשר קבוע ויציב עם שני ההורים  הכרחי לגדילת הילד והתפתחותו התקינה הפיזית והנפשית .
הפורום יעסוק במגמות החדשות בתחום המשמורת המשותפת, בסוגיית בירור האבהות תוך ביצוע בדיקת רקמות. בהורות משותפת ללא נישואין, בהסכמים להורות משותפת. נעסוק בסדריי ראייה וביקורים, בחזקת הגיל הרך, בבדיקת מסוגלות הורית והשלכותיה. בנוסף יעסוק הפורום בסרבנות הורית ובניכור הורי ובהשלכות המשפטיות לרבות הגשת תביעת נזיקין של קטין נגד ההורה שאינו מכיר בקטין. מטרת הפורום לסייע לציבור ההורים המצויים במשבר משפחתי לא פשוט לנסות  ולהאיר את דרכם למציאת פיתרון הולם וראוי להורים ולילדים.