שירות המבחן דחה את הדיון בחודשיים - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • עודד

  נשלח ע"יעודד 13:41, 15 במרץ 2013

  שלום רב כול הכבוד על המאמצים והעזרה קוראים לי עודד היה לי דיון בעוד 10 ימים בתיק העקרי שירות המבחן דרשו לדחות את זה למאי השופטת דחתה את זה ל אוקטובר זה תיק על אלימות במשפחה אני מורחק מאשתי כבר חצי שנה ושוהא במעצר בית לי זה נראה הרבה זמן בעצם המון בשביל לכין תסקיר עם כול הכבוד לכבוד השופטת מה נתן לעשות במצב כזה האם נתן להקדים את המשפט

  השב
 • 22:34, 16 במרץ 2013

  עודד שלום,
  דחיית הדיון נועדה לאפשר לשירות המבחן לשלב אותך בהליך טיפולי או להמשיך הליך טיפולי שאתה לוקח בו חלק כיום. בלי הליך טיפולי שיימשך 9-6 חודשים ויהיה מוצלח-קצינת המבחן לא תוכל לתת לשופט המלצה חיובית לגביך (המלצה חיובית תהיה המלצה שלא להטיל עליך מאסר בפועל אלא מע״ת, שירות לתועלת הציבור בהיקף של כ-100 שעות ואולי העמדה שלך בפיקוח שלהם למשך שנה).
  אם לא תאפשר לשירות המבחן לסיים איתך טיפול בהצלחה (לדעתם)-ותדרוש דיון קודם לאוקטובר-אולי תקבל דיון אבל לא תהיה בו המלצה חיובית של שירות המבחן אלא הימנעות שלהם מהמלצה, דבר שיהיא להטלת מאסר בדרך של עבודות שירות (בד״כ 6 חודשים) או הטלת מאסר בפועל לתקופה של 18-8 חודשים (תלוי בחומרת האירוע, בעבר קודם אם יש ובמדיניות של השופט עצמו במקרים דומים).
  עצתי לך הנה להמשיך לשתף פעולה, באופן מלא, עם שירות המבחן בנפש חפצה.
  בנוגע למעצר הבית-תוכל לבקש הקלות במעצר הבית כמו יציאה לעבודה ויציאה מס׳ שעות ביום לצורך התאווררות-לאחר התייעצות עם עוה״ד שלך.
  חזרה לבית אינה אפשרית, בשלב זה, ותתאפשר רק בתום במשפט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?