בעל עצור - ההקלות שיש במתן תסקיר חיובי וקצינת מבחן - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 22:49, 27 במאי 2013

  תודה על התשובה. האם עד לסיום התהליכים הוא יישאר במעצר בית או שיוכל להשתחרר עד מתן קבלת גזר הדין ולעבוד.האם הוא יוכל להשתחרר לגמרי ממעצר בית מעצר חלקי? האם יש השלכות להביע את עמדתי בפרקליטות ואם כן האם הם יכולים לשבש את האישום לרעה? מהן ההשלכות שיכולות להיות מכך?

  השב
 • 00:29, 28 במאי 2013

  אל תפתחי, בבקשה, נושא חדש בפורום, אלא תגיבי לתגובה האחרונה.
  לגבי יציאה לעבודה והקלות נוספות-כתבתי לך.
  לגבי הפרקליטות-את יכולה להביע את דעתך ללא חשש.

  תגובה
 • 01:00, 4 ביוני 2013

  שלום רב .האם ניתן לקצר את ההליך המשפטי או שקצינת המבחן יכולה לבקש לסיים את ההליך המשפטי עקב התנהגות הולמת ותסקיר חיובי? האם גם ניתן לקצר את תהליך תשובת התסקיר על ידעקצינת מבחן? אם כן בכמה זמן ניתן לקצר זאת? עוד מעט מסתיימת לה תקופת צו ההרחקה בהליך האזרחי מבעלי. האם ניתן ליצור עם בעלי קשר לאחר תום תקופת צו הרחקה זה או שאסור לי ולבעליליצור קשר היות וכמו שאמרתי בית המשפט ירחיק אותו ממני אוטומטית עד לתום ההליכים. אם כן אז מה המשמעות של צו הרחקה בהליך אזרחי? לשם מה אני אחדש אותו שוב אם גם ככה בעלי מורחק ממני אוטומטית ע"י בית המשפט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?