תיק פלילי במשטרה בגלל אלימות במשפחה - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • שאול

  נשלח ע"ישאול 09:06, 5 באוגוסט 2016

  לפני שבוע אישתי התלוננה נגדי במשטרה על אלימות שאני דחפתי אותה ובעקבות כך היא נפצעה ביד נחקרתי איזה שעתיים ואז שוחררתי עם הרחקה במשך שבועיים לא היה ולא נברא היא רק רוצה ללכלך את השם שלי בשביל הליך הגירושין וכדי לקחת את הילדים אני מנהל בעבודה שבודקים שם רישום במשטרה ואני רוצה לדעת מה אני צריך לעשות עכשיו

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

  עו"ד פלילי אלון שליכטר,מנהל הפורום

  09:14, 5 באוגוסט 2016

  שאול שלום רב,

  המקרה אותו אתה מתאר לצערנו נפוץ מאוד במדינת ישראל, קרי הגשת תלונה במשטרה ברקע של סכסוך גרושים ומשמורת.
  כרגע ככל הנראה התיק נמצא עדיין בחקירה במשטרה, ונקרא מב"ד (ממתין לבירור דין) ובהמשך יוחלט האם להעמיד אותך לדין פלילי, כלומר, להגיש כנגדך כתב אישום או לחילופין לסגור את תיק החקירה בעילות חוסר ראיות / חוסר עניין לציבור או חוסר אשמה. יצוין, כי רק חוסר אשמה ינקה את שמך לחלוטין.

  מדבריך עולה גם חשיבות יתרה לעניין הרישום במשטרה, לכן מומלץ להיוועץ עם עו"ד פלילי, על מנת שיוכל לבחון האם המקרה שלך מתאים להגשת בקשה לסגירת התיק הפלילי, שכן לא פעם תיקי מב"ד יכולים גם להיות בסטאטוס זה זמן רב מאוד.

  בכבוד רב,
  עו"ד פלילי אלון שליכטר
  054-6762373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?