שירות מבחן לאיש נורמטיב - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • אלמוג

  נשלח ע"יאלמוג 07:27, 8 בספטמבר 2016

  ראיתי פעם בתקשורת שמישהו איים על אנשים בפייסבוק ושהם גרים רחוק ממנו וקיבל מאסר ויש לו רקורד פלילי לקרוב משפחה שלי הולך להיות משפט על אותו דבר במיילים והוא עשה את זה על אנשים מחוץ לעיר וגם על אנשי ציבור ואין לו הרשעות בכלל 1 בימ"ש יסתכל על זה שהעבירה היתה לפני קצת יותר משנתיים ? 2 אין שרות מבחן והוא גם לא טיפוס סידרתי שעושה דברים כאלה וזה בבימ"ש שלום - עוזר להוריד את הנזק לפני הגזר דין ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

  עו"ד אלון שליכטר,מנהל הפורום

  19:21, 8 בספטמבר 2016

  אלמוג שלום,

  משאלתך לא הבנתי אם אתה רוצה לדעת.

  ככל ששאלתך כוונה למהו שירות מבחן, אסביר בקצרה.

  שירות מבחן הוא הגוף המקצועי שאליו בית משפט שולח חשודים / נאשמים כדי להעריך את המסוכנות שלהם, סיכויי שיקום, היחס שלהם לעבירה ועוד.

  ככל שתסקיר שירות המבחן "חיובי" וממליץ בדרך כזאת או אחרת על ענישה צופה פני עתיד או אי הרשעה, בית המשפט נוטה לקבל את המלצת שירות מבחן, ובכך בעצם להקל בענישה.

  בברכה,
  עו"ד פלילי אלון שליכטר
  054-6762373

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?