ביצוע גניבה+עד. מה לעשות? - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • שלום..

  נשלח ע"ישלום.. 09:28, 7 באפריל 2012

  שלום חג שמח שאלה לי אלייך:לפני כחודש אני מפחד שהסתבכתי גנבתי תכשיטים מבית סבתה של חברה שלי מנסיבות של עזרה לחבר בצרות לא יעתי כבר מה לעשות ותראה לאיזה מצב הגעתי חברה שלי עזבה אותי והכל ורוצה אפילו ללכת למשטרה... לקחתי לה תכשיטים ב5000 אלף שקל... אם היא תלך למשטרה אני יכול להכנס לכלא זה חמור מה שאני עשיתי...?ואין לי עף עבירה פלילית לא עשיתי בחיים עף עבירה פלילית.. מה עושים...

  השב
 • 11:44, 7 באפריל 2012

  היי שלום,
  חברה שלך צודקת לגמרי. בגדת באמון שלה.
  לעזור לחבר זו מצווה אבל לא בכל מחיר.

  מה לעשות עכשיו? מבחינת החוק, אסור לך לנסות לשכנע אותה שלא להתלונן נגדך מכיוון שאם זה יקרה והיא תספר את זה-בנוסף לכתב אישום של גניבה יוכלו להוסיף נגדך גם עבירה של הדחה בחקירה.
  אם אתה חושב שהיא עומדת להתלונן במשטרה-כדאי שתלך, בדחיפות, לפגישת ייעוץ אצל עו"ד פלילי.
  המטרה בשיחה הזאת היא לבחון את מצב הראיות נגדך ולראות מה לעשות כדי לנסות לצאת מהפרשה הזאת במינימום נזק עבורך.
  כמו שאני רואה את מצב הראיות, יש סיכוי ממשי שלאחר קבלת ייעוץ משפטי טוב, גם לאחר חקירה שלך, לא יגישו נגדך כתב אישום.

  תגובה
 • 12:39, 7 באפריל 2012

  ואם יגישו כתב אישום ושוב אני לא היתי אף פעם במשטרה כתב אישום כזה של בגידה באמון וגניבה כזו יכולה להכניס אותי לכלא או שכנראה מקסימום עבודות שירות?אם זה כזה חמור אז צריך להמנע מכתב אישום?וכתב אישום משפיע על הרישום הפלילי אירי כלומר המשפט עצמו אפילו אם אני יזוכה מה שבטוח לא אוו אולי דבר שאני לא מאמין אי הרשעה. יכול לעשות חי רישום פלילי לכל החיים שלא ימחק? תודה ובבקשה תתן מענה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?