חופשות אסיר וניכוי שליש. - פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

שאלה חדשה
 • ספיר אזולאי

  נשלח ע"יספיר אזולאי 20:15, 19 ביוני 2012

  ערב טוב. בעלי נשפט ל8 חודשי מאסר בפועל בגין תיק אלמ"ב. הוא כבר ריצה רבע ממאסרו וכרגע אני בחודש התשיעי להריוני מצפה לבן בע"ה,חשוב לנו שהוא יצא לברית וכך גם יקבל שליש. מה לדעתך יהיה הצעד הנכון לעשות? לפי מה שהבנתי ועדת אלימות במשפחה צריכה לבחון את התיק והיא המחליטה בנושא. אודה לך אם תענה לי בהקדם,תודה.

  השב
 • 00:35, 20 ביוני 2012

  ספיר שלום,
  בתיקי אלימות במשפחה, כמו גם בתיקים של עבירות מין, המדיניות של שב״ס הנה שלא לשחרר לאחר שני שליש. זאת בשל מסוכנות נטענת.
  כדאי שתפני לייעוץ לרשות לשיקום האסיר וכן שבעלך יתייעץ עם העוס״ית של הכלא.
  עקרונית, ניתן להכין תוכנית טיפול ושיקום שתבוצע בחוץ במהלך השליש, אבל הסיכוי שוועדת השליש תאשר אותה הוא קטן. ועדת אלימות צריכה להמליץ לה, קודם לכן.
  לגבי שחרור לאירוע משפחתי: ניתן, עקרונית, לקחת אסיר בליווי לאירוע של בן משפחה מדרגה ראשונה, כל עוד האירוע לא מתקיים באולם אירועים (בשל חשש לבעיות אבטחה וכן לסיכון מצידו של האסיר וכלפיו).

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פלילי אלון שליכטר

מנהל הפורום: עו"ד פלילי אלון שליכטר

בעל משרד המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והתעבורה. מייצג ומלווה נאשמים וחשודים במגוון עב
למידע נוסף

053-9367354 חיוג
הודעה
הפורום יעסוק באנשים ללא עבר פלילי, שהסתבכו לראשונה בחייהם עם החוק - ולא יודעים איפה להתחיל - הפורום משמש מקור מידע לפני הליך החקירה והמשפט כמו גם מניעת הפגיעה מפרסום הליך החקירה עצמו.
הפורום נועד גם לתת מענה לסוגיות בוערות בתחום המשפט הפלילי: הליכי החקירה והמעצר; זכויות חשודים ונאשמים; מה הם שלבי המשפט הפלילי? איך מקבלים חומר חקירה ומתי? האם ניתן לסגור תיק חקירה? האם ניתן למחוק רישום פלילי?