מפרנסת - פורום דיני ארה"ב - מעמד אישי

שאלה חדשה
 • מנהל הפורום:דפנה זיס - משרד עו"ד

  דפנה זיס, מנהלת הפורום,מנהל הפורום

  נשלח ע"ידפנה זיס, מנהלת הפורום 10:41, 23 בפברואר 2012

  שלום רפי, הנסתר והעלום רב על הנגלה בפנייתך. באיזו מדינה שוהה בנך? (איפה בחו"ל), הוא והבחורה גרים ביחד ומנהלים משק בית משותף או שהיא רק מבקרת אותו פעם בשבוע? איפה היא מתגוררת? היחסים ביניהם לא כל כך ברורים לי וגם לא דיני איזו מדינה יחולו עליהם שכן לא ברור לי היכן בעולם הגדול שלנו הם מתגוררים. בכלל, הדרישה של אותה בחורה שבנך לא יעבוד כלל קצת תמוהה בעיניי וכדאי לברר מדוע?..... בהצלחה, דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום

  השב
 • 20:07, 5 במרץ 2012

  שלום כתבתי שהבחורה מבקרת פעם בשבוע!בעיר לוס אנגלס.מה משנה היכן היא מתגוררת?מדובר בבחור ובבית בלוס אנגלס!מה כל כך תמוהה.באם למשל אני רוצה לתמוך בחברתי בכל ולכן מבקש אני ממנה לא לעבוד.מפני שאני דואג לה!!!תודה!

  תגובה
 • מנהל הפורום:דפנה זיס - משרד עו"ד

  דפנה זיס, עו"ד, מנהלת הפורום,מנהל הפורום

  13:37, 6 במרץ 2012

  שלום רפי,
  במדינת קליפורניה בהחלט יכולים להיווצר יחסי ידועים בציבור אך לצורך כך בדרך כלל דרושים מגורים משותפים וניהול משק בית משותף. כשלא מתקיימים מגורים משותפים ולא מתקיים ניהול משק בית משותף, בדרך כלל לא נוצרים יחסי ידועים בציבור.
  דפנה זיס, מנהלת הפורום, עו"ד

  תגובה

הפורום עוסק בסוגיות מעולם דיני המשפחה בעלות זיקה למדינות ארה"ב. מה קורה במקרה של גירושין כאשר אחד הצדדים נשאר בחו"ל והצד השני חוזר לישראל? גירושין, מזונות, חטיפות ילדים ותיקים המתנהלים בחו"ל או בעלי זיקה למדינות ארה"ב - מה הדין האמריקאי במקרים אלו וכיצד פועלים? כאן הכתובת לשאול ולהתייעץ לגבי הליכים אלו.