ביטול צו עיכוב לקטין ללא הסכמה - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 12:33, 22 באפריל 2014

  הגרוש הוציא לי צו עיכוב לילד לאחר שסירב לחתום על דרכון ובימ"ש הכריח אותו בכפוף לצו עיכוב.הילד היה אז בן 6. כיום הוא בן 11 ומעולם לא הוצאתי אותו לחו"ל מפני שאין לי אפשרות בכל נסיעה להגיש בקשות לבימ"ש ולשלם ערבויות. אין שום סיבה קונקרטית בגינה הצו הוצא הוא ניתן רק בגלל הגיל הצעיר, אני משפחתי ובן זוגי החדש כולנו בארץ,אני בעלת עבודה קבועה ומסודרת ואף בהסכם הגירושין בפירוש נכתב סעיף כי מי מבני הזוג לא ימנע את האחר מלקחת את הילד לחול ללא הצדקה, הגרוש לא מוכן לחתום על ביטול הצד , ללא סיבה מבחינתו. האם אוכל להגיש בקשה לבימ"ש להסרת הצו לחלוטין, או שללא הסכמה אין סיכוי מראש שיאשרו בכלל דבר כזה? האם יבדקו את המקרה לגופו?

  השב
 • 06:32, 24 באפריל 2014

  שלום דורית. באפשרותך להגיש לבית המשפט לענייני משפחה בקשה לביטול צו עיכוב היציאה מהארץ כנגד הקטין ובית המשפט יבדוק את בקשתך לגופה וסביר להנייח שבעובדות שציינת בית המשפט יאשר לך את הבקשה .

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין