הסכם גירושין - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • מירב

נשלח ע"ימירב 19:45, 26 באפריל 2014

שלום, אני אם גרושה עם 4 ילדים.התגרשתי לפנ 4 שנים. בהסכם שאושר ע"י בית המשפט, הסכמנו (לא הייתה לי ברירה אחרת) שבסוף השבוע שהילדים אצל האבא, אחד לוקח את הילדים אליו והשני מחזיר ממנו בצאת השבת .המרחק ביננו הוא כ 20 דקות. היום הילדים גדלו וההסכם הזה ממש לא נוח לי . קודם כל, הילדים רוצים לחזור מוקדם יותר ממנו, וגם מגיעים אליו ביום שישי רק אחרי שמסיימים את הלימודים, שזה גם מאוחר יותר. נוצר מצב שאני לא יכולה להיות שישי שבת מלאים בלי נסיעות. מצדי אין בעיה כלל אם הם נשארים איתי, הנסיעות הם אלו שמפריעות לי. במשך שבועיים כשהם אצלי אני עושה המון המון נסיעות , וקשה לי עם ההסכם הזה. הגרוש מאיים שאם לא אביא אליו את הילדים או אחזיר, הוא לא ישלם לי מזונות. האם הוא יכול לעשות זאת? ומה קורה אם אני לא עומדת בהתחייבות של ההסעות. אני לא רואה את עצמי כל חיי מסיעה את הילדים אליו אחת לשבועיים.

השב
  • 00:27, 18 במאי 2014

שלום מירב. הגרוש שלך לא יכול להפסיק את תשלום המזונות. בכל מקרה אם הנסיעות לא נוחות לך עלייך לפנות לבית המשפט בתביעה לשינוי ההסכם.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין