דירה מתנה - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • נריה

נשלח ע"ינריה 00:33, 14 במאי 2014

שלום אישתי ואני מתגרשים לאחר 3 שנות נישואים לפני כשנתיים אבי העניק לנו דירה אך בהמשך החתים אותנו על חזה ולפי החוזה במקרה גירושים הדירה תשאר שלו אתמול אישתי כי היא מעוניינת לתבוע ממני גם זכויות פנסיוניות גם על התקופה גרנו יחד בשכירות (3 שנים לפני החתונה) אין לנו ילדים וסהכ במהלך הנישואים השתכרנו דומה האם יש לה עילה לתבוע ממני חצי מהסכות שהופקד בתקופת החברות לקרן ההשתלמות שלי?

השב
  • 23:55, 17 במאי 2014

שלום נריה. אם חייתם כידועים בציבור לפני התקופה שנישאתם אז לאשתך יש עילה לתבוע אותך גם לגבי התקופה שחייתם כידועים בציבור.

תגובה
  • 09:37, 19 במאי 2014

היי
    מה זאת אמרת ידועים בציבור?
    גרנו יחד כחבר וחברה כמו כולם במדינה הזאת .. היא היתה סטודנטית ואני עבדתי בעבודה טובה
    כל אחד מימן את חלקו בשכר דירה ובהוצאות (מן הסתם אין לי קבלות של סופר וכדומה) , הוריה שילמו לה שכר לימוד ולא היה חשבון משותף
    השאלה בעצם היא כמה זה "מחזיק מים" תביעה שכזו...?
    ככה בקלות היא יכולה לקחת לי חצי מהפנסיה של 3-4 שנים בהם היינו חברים?

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין