יעוץ לגבי הסדר ראייה - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • ליאור קלנר

נשלח ע"יליאור קלנר 12:57, 26 ביוני 2014

יש לי בעיה עם הגרושה יש לנו הסדר ראייה כתוב וברור והיא עושה לפי מה שהיא מחליטה . להלן הבעיה הבנות אמורת להיות אצלי מהיום הראשון שאני יוצא לחופש. כאשר החזרתי לה את הבנות ביום הרביעי כפי שמוסכם הודעתי לה כבר שביום שבת שזהו היום הראשון לחופש שלי שאני בא לוקח את הבנות בשעה שבע שבע וחצי כי כל המשפחה יוצאת לטייל בצפון ורוצים לעשות יום כיף אך היא בשלה היא טוענת שהיא תיכננה תוכניות על חשבון הזמן שלי ורק שהיא תסיים אני אוכל לבוא לקחת אותן. להלן סעיפי הסדרי הראייה: 15. הואיל וכך,מוסכם בין הצדדים כי בארבעת הימים בהם האב עובד הבנות תישארנה במשמורת האם ואילו בארבע הימים בהם האב שוהה בחופשה -תהיינה הבנות במשמורת האב. 16. האב יאסוף את הבנות ישירות מהמוסד החינוכי ,או מבית האם (בימי חופשה) , ביום הראשון לארבעת ימי החופשה וישיבן לבית האם ביום הרביעי לחופשה בשעה 19:00. גרושתי טוענת שאני מפרש את החוזה כראות עיני למרות שיש סעיפים ברורים היא טוענת שלא כתוב השעה שאני אמור לאסוף את הבנות אבל זה ברור שאני מתאם איתה שעה בכדי לאסוף אותן כפי שאני מבין היא מפרה את הסדרי הראייה וכאן אני צריך את עזרתכם שתייעצו לי מה לעשות. תודה

השב
  • 21:43, 20 ביולי 2014

שלום ליאור. אכן השעה לא כתובה באופן מפורש אך שים לב שבהסכם כתוב שהאב ביהים רגילים יאסוף את הקטינות מהמוסד החינוכי (זאת אומרת באותה שעה שמסתיימים הלימודים). יתר על כן הסעיף מוסיף ובימי חופשה האב יאסוף את הקטינים מבית האם , כאשר ניתן להסיק מכך שהתכוננתם שאתה תאסוף את הקטינים בחופשות מבית האם באותה שעה שבדרך כלל הלימודים מסתיימים בימים שאינם ימי חופשה.בכל מקרה אם פרשנותי הנל לא תועיל אתה אמור להגיש תביעה מתאימה לבית המשפט שבחופשות השעות יוגדרו באופן מפורש וברור. 

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין