נראות יחד לאחר גירושים - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • דוד כהן

  נשלח ע"ידוד כהן 11:15, 22 ביולי 2014

  שלום רב, אני ואשתי לא מסתדרים בעיקר בגלל עבודתה מרובת השעות! אציין שהיא שוטרת שעובדת סביב השעון ערבים, לילות, שבתות, חגים וכו', יש ילדים בגנים וכל פעם אנו נאלצים למצוא סידור בגלל מפקדים שלא מתחשבים ואירועים חריגים שלא חסרים, הגענו למסקנה שהמצב הזה לא יכול להימשך אני נפגע מאוד במקום עבודתי, הילדים רואים מטפלות ולא את ההורים, העניין גורם להרבה מריבות וויכוחים,לצערי אין מנוס מגירושים כנראה. לאחר גירושים המשטרה תהיה מחויבת להתחשב בה יותר בתור אישה גרושה. חשוב לנו למרות הגירושים לשמור על מערכת יחסים טובה אחרי הכל יש לנו 2 ילדים בני 5 ושנה, וחשוב לנו שהם יפגעו כמה שפחות. מה שחשוב לנו: האם לאחר גירושים מותר לפי החוק לגור יחד? נניח בחדרים נפרדים? האם מותר להתראות ביחד עם הילדים נניח ללכת איתם יחד לקניון או לבריכה?? אשמח מאוד לייעוץ בעניין הזה... תודה מראש

  השב
 • 10:35, 26 ביולי 2014

  שלום דוד. על פי ההלכה היהודית אסור לזוג שהתגרש להתגורר לאחר הגירושין שכן אם מתגוררים לאחר הגירושין הגט פסול וצריך לעבור את טקס הגירושין פעם נוספת. ללכת לבריכה או לקרניהם עם הילדים אין איסור.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין