הפרת הסכם - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 09:06, 24 ביולי 2014

  שלום, 1. בהסכם הגירושין שלנו שאושר בבד"ר נאמר מפורשות כי אם האישה חוזרת לבית הוריה הסכום הכולל החודשי עליו סיכמנו יופחת ב-20%. האישה טוענת כי תערוך הסכם שכירות עם הוריה ותעביר להם כספים ואסור לי אז לקזז...מה עושים? מקזזים? 2. ההסכם קבע כי ארועים משמעותיים בחיי הילדים יעשו במשותף ועלותם תחולק שווה בשווה...ואם לא תשתתף ניתן לקזז חלקה מן המזונות. האישה לא מעונינת לערוך אירוע מסוים...ואני מתכנן לערוך אותו וכמובן שישנן עלויות...מה עושים? מקזזים?

  השב
 • 10:42, 26 ביולי 2014

  שלום דני. בשביל לענות לך באופן מדויק אני צריך לקרוא את הסכם הגירושין. אך יחד עם זאת לפי מה שפירטת אם בת זוגתך לשעבר עברה להתגורר אצל הוריה ולפי הסכם הגירושין אתה יכול לקזז ממועד המעבר ללא כל תנאי הרי שאתה יכול לקזז את השיעור של 20% אך בכל מקרה ועל מנת שאוכל לענות לך באופן מדויק גם לגבי שאלתך הנוספת לגבי מימון האירועים המשמעותיים בחיי הקטין אני צריך לקרוא את הסכם הגירושין. צור עם צוות משרדי קשר ואשמח לעזור.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין