ענייני גישור ועוד בעיות.. - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • דבי

  נשלח ע"ידבי 18:21, 29 באוגוסט 2014

  שלום , בני נמצא במאבק גירושים קשה , כרגע מנסים לפני עוד מסכת בתי משפט ללכת לגישור עם בא כוחם , שאלות: 1. לבני יש תנאים סוציאלים בעוד אישתו רוב הכנסתה אינה מוצהרת ( מדריכת ספורט) האם יחייבו אותו להוון תנאים סוציאלים שאמור לקבלם במועד פרישה ? 2. עוד הדין של הצד השני הציעה להוון גם את המדור ( ילד אחד בן 3) , האם זה נכון ? כדאי ? 3. האם עכשיו שכמות המשפחה ירדה ל 2 נפשות ( אם ובן) אפשר להגיד שהם יכולים להסתפק בדירת מגורים של 2 חדרים ? ( כרגע נמצאת בדירה המשותפת שטרם נמכרה - 4 חדרים אחרי שהרחיקה את בני באמצעות תלונות חוזרות במשטרה) 4. כיוון שבני מרוויח יותר , המגשרת אמרה שגם את הפרש המשכורות צריך להחשיב, דעתכך בעיניין 5. מה ניתן לעשות דרך הצורה הקלה הזו שבו אשה מרחיקה את הבעל באמצעות תלונות שווא ? דבי

  השב
 • 23:23, 22 בספטמבר 2014

  שלום דבי. על פי דין לא ניתן לחייב את בנך להוון את זכויותיו הסוציאליות. לשאלתך השנייה אני לא בעד היוון של המדור מראש שכן סביר להנייח שבנך זקוק לכסף ועדיף לו לשלם את דמי המדור באומן חודשי למשך השנים. גם שמספר הנפשות במשפחה ירד לשתי נפשות עדיין האם והבן ייזקקו לדירה בת 3 חדרים. לא תמיד מחייבים בהפרשי שכר וכל מקרה ונסיגותיו הוא.לשאלתך האחרונה אין אפשרות למנוע הגשת תלונות למשטרה וביכללן תלונות שווא.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין