איך כדאי להתגרש? - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • נוי

  נשלח ע"ינוי 17:35, 11 ביוני 2015

  שלום לעו"ד בלס וכל הצוות היקר אני נשואה יותר מ-15 שנה. סבלתי מבעלי מאלימות מילולית וכלכלית בעבר (אשר טופלתי אצל עובדות סוציאליות- ברווחה), ובננו היחיד סבל ממנו מאלימות פיזית ומילולית גם. עלי להוסיף שהבן שלנו לא היה ילד שקט ורגוע וגם היה מאד משתולל ומחזיר בצעקות ובעיטות . לאחר שתבעתי אותו מזונות וכמעט פתחתי גם בהליכי גירושין בבית המשפט , הסכמנו על הסכם שלום בית, היינו בטיפל זוגי לא מוצלח (המטפלת טענה שאנחנו לא נלחמים על נישואינו ולא מתאימים לטיפול זוגי), וגם בטיפול משפחתי. אבל היום אני לא מעוניינת להישאר בנישואין, כי העבר שלי איתו עדיין מציק לי, מה גם שהקשר והתקשורת בינינו מאוד לקויים ומתחת לרמה. הבעייה, היא שהוא לא מעוניין להתגרש. מה כדאי לי לעשות, ואיך ומאיפה אני אמורה להתחיל בהליכי גירושין? ואיזו שיטה הכי נכונה עבורי? בתודה מראש על עצתך

  השב
 • 08:43, 21 ביוני 2015

  שלום נוי

  הדבר הכי טוב עבורך היה התגרש בהסכמה אך מאחר ואין הסכמה עליך להגיש תביעות מתאימות הן לבית הדין הרבני והן לבית המשפט לענייני משפחה.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין