גירושין - ללא ילדים - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • דודו

נשלח ע"ידודו 10:17, 16 באוגוסט 2015

שאלות לשאול: אני ואשתי נשואים כ 10 שנים , לא מצליחים להביא ילדים עכב בעיית פיריון של אשתי. אני מעוניין להתגרש מאשתי ולהכיר אשה אחרת כדי שאוכל להתחתן אתה ולהביא איתה ילדים. הנכס היחיד שבבעלותנו הוא דירה שיש עליה משכנתא + חסכונות משותפים שאלותי: 1 - האם אני מחוייב לאשתי בסכום שהתחייבתי בכתובה? או בכל סכום אחר? 2 - אם אני פותח תיק בבית דין רבני, האם היא יכולה לפנות לבית דין אזרחי? במקביל להתנהלות התיק בבית דין הרבני או אחרי סיום ההתדיינות בבית דין הרבני? 3 - האם היא יכולה לעקב אותי במתן הגת בצורה כלשהיא? 4 - מה פלוס מינוס משך ההליך? 5 - האם בזמן הליך הגירושין אני יכול לצאת ולהכיר נשים אחרות ? 6 - מה המשמעות שאני בוגד בה, כלומר יוצא עם מישהי אחרת כל עוד אנחנו נשואים? ( מבחינת בית דין רבני\אזרחי) 7 – מה המשמעות שאני יוצא עם נשים אחרות כאשר אנו פרודים ? ( מבחינת בית דין רבני\אזרחי)

השב
  • מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

עורך דין יעקב בלס,מנהל הפורום

14:01, 7 בספטמבר 2015

שלום ,

אם אשתך אינה יכולה להביא ילדים עקב בעיות פריון ועברו למעלה מ-7 שנים אזי לא תחויב בכתובה .
    אם הנך בוגד בה , אתה עלול להיות מחויב בכתובה .

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין