• הילה

נשלח ע"יהילה 14:23, 25 באוגוסט 2015

בהסכם גירושין שנעשה לפני שנה וקצת משמורת משותפת בה האב לוקח את בננו היחיד 2 בשבוע ללון אצלו וכל שבת שניה משלם האב 2000 ש"ח. בהוצאות חינוך רשום שהאם תשלם ציוד לביה"ס(מכשירי כתיבה וכדומה )והאב ישלם ספרי לימוד. תשלומי ביהס כגון: סל תרבות ,טיולים ',תשלומי הורים וכל סכום נוסף שידרש ע"י ביהס תשלם האם עד לסכום של 800 ש"ח לשנה. מעבר לסכום זה ישלמו האב והאם בחלקים שווים בינהם,בכפוף להצגת אסמכתא מתאימה. נוצר מצב שלא היה בזמן הגירושין והשנה לומדים אצלנו דרך מחשבים ניידים שעולים בסביבות 2500 ש"ח והגרוש טוען שאני צריכה לשלם את הציוד ואין לי כסף לשלם לבד . מי באמת צריך לשלם ומה אני יכולה לעשות?

השב
  • מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

עורך דין יעקב בלס,מנהל הפורום

13:56, 7 בספטמבר 2015

הילה שלום ,

מחשבים הם לא חלק מהוצאות חינוך ואת לא מחויבת לשלם את הוצאות המחשבים .באם תשלמי ותחליטי לרכוש מחשב , הרי שהנך יכולה לתבוע את בן זוגך על מחצית מהסכום .

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין