זכויות הגבר במשפחה - מעוניין בהפסקת הנישואין - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • אלישי

נשלח ע"יאלישי 05:07, 2 בפברואר 2016

שלום לכבודו ולכל הנוטל חלק,התחתנתי לפני 4 חודשים ולצערי הרב בשנה האחרונה התחילו יותר מדי בעיות מצד אישתי היות והתחילה להרים ידיים ולפעול באלימות מילולית כמעט כל יום,בקושי דואגת להכנת מזון ובנוסף המתנות מהחתונה שערכם עומר על עשרות אלפי שקלים בודדים הועברו לחשבונה על מנת שלא יהלע בחשבון העובר ושב של אנוכי וזאת לאחר שפירנסתי אותי למעלה משנה וחצי היות והיא סטודנטית... לאחר שיחה קצרה עם אחיה ואחותה פתאום הכל השתנה לטובה אך אינני מעונין להמשיך בקשר המדובר.. מה עלי לעשות?הנני המפרנס היחיד בבית הנוטל על עצמי את 95 אחוז מההוצאות השוטפות...אני ממש נזקק לסיוע במתן מידע ופתרון. היות וכבר אינני יכול לסבול את התפרצויות הזעם והעלבונות שאני מקהל מצידה ובנוסף אישתי כל רגע בוכה וגורמת לי להרגיש לא נעים ל רות שאינני משתף אותה בהרבה דברים ולעיתים נאלץ לספר המצאות ושקרים רק בכדי שלא אקבל כל פעם מחדש עוד הצתה של מצבי רוח משתניםתודה והמשך יום נעים

השב
  • מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

עורך דין יעקב בלס,מנהל הפורום

19:48, 20 בפברואר 2016

אלישי שלום. אתה צריך לפנות ליעוץ משפטי על מנת לקבל יעוץ משפטי מפורט

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין