התייחסות למעבר דירה בהסכם הגירושין - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 12:06, 9 במרץ 2016

  שלום אני בהליכי גירושין עם ילד בן 3. גרים בכפר סבא. בעלי עזב את הבית ועבר לתל אביב (שם גם עובד). כעת מחפשת דירות באזור המרכז והשרון. אני יודעת שבאופן עקרוני בית משפט מתערב ומונע מעבר דירה במרחקים גדולים וכשטובת הילדים מול עיניהם, אך עדיין לא שקטה וחוששת שבעלי יתרפד את המעבר שלי לעיר מסוימת אם לא ייראה בעיניו המרחק מעיר מגוריו? מה כדאי לי לבקש שעו"ד-מגשר שלנו ירשום בהסכם הגירושין כדי למנוע זאת? שוב אציין כי אין בכוונתי לעבור לצפון/דרום, אלא להשאר באזור השרון או לעבור למרכז. האם כדאי לציין משהו בסגנון 'האם רשאית לעבור דירה בטווח של עד 60 ק"מ' או משהו כללי יותר? תודה רבה טל

  השב
 • מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

  יעקב בלס - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

  14:39, 6 באפריל 2016

  שלום

  עליך לפנות לבית המשפט בבקשה מתאימה שיתיר לך את המעבר עם הקטין

  תגובה
 • 11:50, 30 באפריל 2016

  שלום עו"ד בלס ותודה על המענה.
  האם אתה מתכוון שרק אם הגרוש לעתיד ינסה למנוע זאת בבית משפט אצטרך לפנות לבית המשפט בבקשה להתיר את המעבר או שעלי לעשות זאת מראש מעצם המחשבה שעלולה להתעורר התנגדות מצידו?
  מצד אחד אני לא רוצה להגיע למצב שחתמתי חוזה עם בעל דירה ואיני יכולה לקיים אותו, ובוודאי לא למצב בו אעבור דירה ואז אדרש ע"פ בית משפט להחזיר את הילד לאזור מגורי הנוכחי.
  מצד שני לא רוצה לעורר מהומה על לא כלום, שכן הכל בגדר אפשרות להגיע למריבה.
  אודה לעצתך
  טל

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין