האם ע"פ תאור מצבי.כדאי לי להתגרש עכשיו?או להמתין השאלה אינה שיגרתית - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • יקי

נשלח ע"ייקי 16:06, 28 במרץ 2016

אני זה 3 שנים בסבב יוזמת אישתי(שניסיתי לעצור בו)עברתי הכל מפתיחת תיק ברבנות עד להשגת נסיון לשלום בית (שכשל)גישור (שכשל)ועוד.כעת לפני 3 חודשים הודיעה שעוזבת את ביתנו לבית משפחתה הקודם אנו נשואים מעל 25 שנים ילדינו בוגרים.כל נסיונותיי הכנים להסכם ממון עלו בתהו.כעת הנתק מלא.אני מתגורר לבדי בביתנו המשותף.שאלתי היא:השנה לצערי מחלה בת 15 שנים החמירה (בידיעתה של אישתי כמובן 100% 9אובדן כושר עבודה לצמיתות +70%נכות רפואית.תו נכה וכו מהביטוח הלאומי.כפי בנראה אזדקק לתרופות יקרות שאינן בסל התרופות .להבנתי לנושא חלק מעזיבתה .מהו החוק בנושא?אישתי עצמאית בעלת הכנסה גבוהה שלאחרונה כבייכול יורדת..-מטעמי לא פעלתי בנושא עזיבתה .מה עדיף עבורי?להתחיל בתהליך?או להמתין לצעדיה?הבית הוא רכושנו הגדול היחידי -לפני שנתיים הכנתי חו"וד אקטוארית שאינה רלוונטית עקב מצבי הרפואי (לא היתה נכות כלל ונושא המחלה היה רדום. אודה לעצתכם

השב
  • מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

יעקב בלס - משרד עורכי דין,מנהל הפורום

14:37, 6 באפריל 2016

שלום יקי !

אני מציע לך במצבך הבריאותי להמתין על מנת לא לגרום למצבך הבריאותי להחמיר.

בתודה

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין