הגרוש לא מודיע לי על שינויים באיסוף הילדים - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 13:19, 16 ביוני 2016

  שלום רב. שתי שאלות- הנני גרושה מזה 6 שנים יש לי בת 16 וילד בן 11 מאחר ואין לי תקשורת עם הגרוש בארבע השנים האחרונות. הנתק הנו מצידו ובאופן חד צדדי. הוא אינו מוכן לענות ולעדכן אותי בדבר שינוי או אי הפקדת המזונות בזמן ובכלל. (פאסיב אגרסיב). יש מצבים שהוא אוסף רק את הבן ו/או משנה ימים ו/או לא אוסף בכלל וזאת למרות שביקשתי שיעדכן אותי בכל שינוי שכזה מאחר וגם לי יש תכנונים ולפעמים אני נאלצת לבטל נסיעות ולינה מחוץ לבית. בפעם האחרונה הגיע ואסף רק את הבן מאחר והילדה סיימה מאוחר יותר ולטענתו הייתה לו עבודה. יש לציין כי אני והילדים מתגוררים במרכז מאז ומעולם ואילו אביהם עבר בשלוש בארבע השנים האחרונות לגור בהתנחלות באזור ירושלים , דבר הגורם לי הרגשה איומה. וכן נסיעות ארוכות ומתישות בעבור הילדים. לשאלותיי: 1. האם גם לי מותר להגיד לילדים לא ללכת אליו ולא להודיע לו? הוא מתקשר רק עם הילדים אולם לשאלתי זו יש פואנטה. אני מעוניינת לגרום לו להבין שכל החלטה שכזו או שינוי אמורים להיות נוחה לשני הצדדים ואי אפשר להגיש זאת בהפתעה . 2. האם יש לי זכות לדרוש שלא יקח את הילדים אליו לאור מיקומו הגאוגרפי המאוד לא סימפטי. תודה מראש שרון

  השב
 • 23:26, 30 ביוני 2016

  שלום. לפני זמן מה גיליתי שהעלי בוגד בי מזה שנתיים עם אישה שמתגוררת בחו"ל. בהתחלה אספתי ראיות ורק אכרכך התעמתתי איתו על כך. יש לי אסמסים שלהם כמוכן אישורי טיסות שלה לפה ושלו לשם. יש לנו שלושה ילדים קטנים וחובות רבים. השאלה שלי אם תוך כידי שאני מגישה בקשת גירושין יש ביכולתי גם להוציא בשבילו צו עיכוב יציאה מהארץ בשל חשש שהוא יעזוב אליה וישאיר לי את כל החובות? כמוכן אם יש אפשרות לחסום לה את הכניסה לישראל במידה והיא תחליט לעקור לכאן בתור "תיירת"? תודה מראש.

  תגובה
 • מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

  עו"ד יעקב בלס,מנהל הפורום

  13:08, 21 ביולי 2016

  שלום רב

  אני מציע שתפני בבקשה מתאימה לבית המשפט שכן אין דרך אחרת לגרום לו להבין שעליו לכבד את פסק הדין

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין