לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ענת יהלומי

כתובה

שלום רב. בעלי ואני פרודים מזה כשנה וחצי. בעלי אשר הינו נכה המרותק לכיסא גלגלים, עזב את הבית לטובת בית אבות סיעודי ואני נותרתי להתגורר בבית עם שני ילדינו הבגירים.נכון להיום: מתקיימים הליכים משפטיים בבית משפט לעניני משפחה בנושא : חלוקת הרכוש. מתוך הסכמה והבנה ולמרות כל הכאב הוחלט לסיים את הנישואין כאשר הדגש היה לסיימם בצורה יפה, מתחשבת והוגנת לשני הצדדים. לפני כחודש קיבלתי מבעלי תביעה לגירושין בבית דין רבני. התביעה הכילה שלושה עמודים בהם נכתבו עלי דברים שקריים ונבזיים. מי שכתבה אותם היתה אחותו של בעלי. לא בעלי. ( ברצוני לציין שמינו לבעלי אפוטרופוס לעניני הרכוש ואילו לעניני הגוף- מינו את האחות.אנו בסכסוך משפטי מאחר והיא התערבה בחיינו, גרמה לבעלי לעזוב את הבית , ניצלה את מצבו הנפשי הגרוע וגרמה לפירוקה של משפחתי.בעלי אף לא יודע שאחותו הגישה וכתבה את תביעת הגירושין.כאשר אתייצב בבית דין רבני- האם אוכל לטעון ולהוכיח שהתביעה נכתבה על ידי האחות? האם בהיותו של בעלי חסוי- האם תהיה לי בעיה להתגרש? האם אוכל לבקש שאני ובעלי ננסח יחדיו את כתב התביעה לגירושין ( גירושין מתוך הסכמה)? האם לאור העובדה שבעלי "גירש" אותי-האם אוכל לתבוע את כתובתי ואף לקבלה ( למרות היותו נכה קשה). נא תשובתך. תודה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום גירושין