• יעל

נשלח ע"ייעל 03:46, 11 במרץ 2012

לא נראה לי שהבנת את שאלתי. כתבת שבתביעת מזונות אם אני תובעת רק עבור הקטינים אני לא צריכה להצטרף לתביעה. אבל שאלתי מה קורה אם התביעה של הקטינים כוללת גם דרישה לפסיקת מזונות מיום הפטירה של הבעל עד ליום הגשת התביעה. אמרו לי שבמזונות מהחיים אילו הבעל היה בחיים כדי לתבוע עבור הקטינים את החודשים שלפני הגשת התביעה זה מחייב שהאמא של הקטינים תצטרף כתובעת עבור חלק זה של התביעה. מה קורה לענין תביעת מזונות קטינים מהעזבון, האם גם כאן עליי להצטרף לתביעה כתובעת כדי לקבל את החודשים שלפני הגשת התביעה עבור הקטינים או שבגלל סעיף 60(ב) לחוק הירושה לא אצטרך להצטרף כתובעת?

השב
  • 06:51, 19 במרץ 2012

שלום יעל. גם אם התביעה מוגשת לגבי מזונות מהחיים את החודשים לפני הגשת התביעה הקטינים הם התובעהאמהרית לא אמורה ולא צריכה להצטרף ולכן התאוריה שלך לא נכונה. גם לגבי מזונות מהעיזבון את לא אמורה להצטרף כתובעת וגם אם הקטינים דורשים את מזונותיהם עבור חודשים לפני הגשת התביעה.  

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין