גירושים - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • שולמית

נשלח ע"ישולמית 10:58, 29 במרץ 2012

שלום אני בגיל 57 ובעלי בגיל 62 נשואים 40 שנה .3 ילדים נשואים . 5 נכדים . נשואים 40 שנה מאז שאני נשואה אני עקרת בית בעלי מעולם לא הסכים שאצא לעבוד .כבר כמה שנים שיש בנינו הרבה בעיות הוא לא מוכן להתקרב אלי נעדר הרבה מהבית הוא בקיצור מאוד רוצה להתגרש .אני לא רוצה מפני שאין לי ביטחון כלכלי .הכל בשליטתו (לפי דעתי יש לא משהיא שמשגעת אותו) אני מבולבלת לא יודעת מה לעשות איך מתחילים .מה הזכויות שלי בתור עקרת בית 40 שנה מה עושים שלא מכירה את שוק העבודה .יש לנו דירה עם משכנתה. מה קורה עם הכתובה אני מאוד מבולבלת אני לא רוצה לפרק את המשפחה שלי בתודה שולמית

השב
  • 07:33, 6 באפריל 2012

שלום שולמית. יש לך הרבה זכויות ואת יכולה להגיש תביעה למזונותיייך וכן תביעה למחצית מכל הזכויות הסוציאליות שבעלך צבר כולל פנסיה וכן במקביל את יכולה להגיש תביעה לשלום בית עם סעדים מתאימים. עלייך להיוועץ עם עורך דין המומחה בתחום דיני המשפחה.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין